argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Всякакви въпроси за преподаватели и изпити тук!  (Прочетена 3157 пъти)

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Предлагам в тази тема да си помагаме за всякакви предстоящи изпити. :-) :-) :-)
Аз бих искала да попитам как минава изпита при Доц.Шнитер по история на религията,също така и при Ас.Мирчев по латински.Благодаря предварително.
Активен

Вятър

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Здрасти.
Доц. Шнитер е пич, ако си чел няма проблеми, добронамерена е. Спокойно не е от преподавателите, дето искат да те закопаят.
Активен
"Образованието е това, което ти остава в главата след като забравиш всичко, което са те учили"
Алберт Айнщайн

nina_86

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Мирчев е много готин на изпити, предразполага студентите си ;) ,пише доста високи оценки- аз лични имам 6 :).
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Ас.Мирчев по латински нали?
А да попитам как протича изпита при Доц.Мирчев по Въведение във философията.
Активен

ceci884

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Какво можете да кажете за теста със самооценяване на Светлана Събева по "История на Социологията"
« Последна редакция: 25.02.2010, 22:09:49 от Стойчо »
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Интересува ме как протича поправката по Увод в социологията ( 1 част ) при гл.ас.Николова  :)
Активен

sevendust

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте, някой знае ли какво представлява поправката по археология, и там ли се падат обичайните теми (Плиска и Преслав ), и датата, която е обявена за поправката само за една специалност ли е или за всички (например първокурсници ), които трябва да полагат този изпит?
Активен