argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Невалидна регистрация  (Прочетена 6867 пъти)

aleksander

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Невалидна регистрация
« -: 16.11.2009, 20:08:29 »

Та проблемът ми е следният. Преди време се регистрирах във focus-а. всичко е наред, до тогва когато не обърках паролата, и оттам нататък не мога да влезна в акаунта си и не мога да направя друг, също така и не мога да получа нова парола. потребителското ми  име е stu0704381024.
Активен
СТРАННИК В СТРАННА СТРАНА

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #1 -: 16.11.2009, 20:50:12 »

E-mail адреса с който си регистриран е akp@abv.bg. Освен това забелязвам, че регистрацията ти не е потвърдена.

Предлагам ти да ми кажеш с кой e-mail да ти променя адреса и след това ще изискаш 'забравена парола'.
Активен

aleksander

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 107
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #2 -: 17.11.2009, 07:50:49 »

Ясно объркал съм си e-mail-a.
akp1988@abv.bg. Тази поща ми е валидна.
Благодаря.
Активен
СТРАННИК В СТРАННА СТРАНА

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #3 -: 17.11.2009, 10:14:43 »

Готово!

Пробвай опцията за забравена парола: https://focus.uni-plovdiv.bg/security/forgot-login.do

Забелязах, че e-mail-а ти, с който си регистриран във форума е различен. Може би трябва да корегираш и него.
Активен

Еl@

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #4 -: 07.12.2009, 21:10:59 »

Моля за малко помощ  :-( Имам регистрация във focus, но не помня дори потребителското име, за да ми бъде изпратен паролата  :headbang: Не мога да си направя и нова регистрация, защото ЕГН-то ми е заето (логично)... Какво мога да направя? Мога да дам само мейла, с който съм се регистрирала  :cry:
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #5 -: 07.12.2009, 21:23:57 »

Потребителското ти име започва със stu и завършва с фак. ти номер, например stu0805661099. Ако това не стане и не се справиш сама пиши на focus при uni-plovdiv.bg информация по случая и ще ти отговорим.
Активен

Еl@

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #6 -: 07.12.2009, 21:55:07 »

Много, много благодаря  :sun: Успях.
 Обаче сега имам друг проблем- регистрацията ми е правена с бакалавърския фак. №, а сега в магистърската програма имам нов. Това дали е проблем? Все пак ще имам интерактивни задачи? И дали мога някак да го променя?
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #7 -: 07.12.2009, 23:49:40 »

Може сегашната регистрация да ти бъде затрирта с всичките данни, които вървят с нея и да се регистрираш наново с нови си номер.
Активен

Jack Bauer

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
  • Бъди Ловец, за да не бъдеш Плячка!
    • Solvex Cosmetics
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #8 -: 17.12.2009, 08:29:04 »

Здравейте

Нещо немога да се регна ... Дава ми странна грешка в базата данни.


Поради технически причини системата Фокус не може да изпълни Вашата заявка.
Причината е: Communication link failure: java.io.EOFException, underlying cause: null ** BEGIN NESTED EXCEPTION ** java.io.EOFException STACKTRACE: java.io.EOFException at com.mysql.jdbc.MysqlIO.readFully(MysqlIO.java:1394) at com.mysql.jdbc.MysqlIO.reuseAndReadPacket(MysqlIO.java:1538) at com.mysql.jdbc.MysqlIO.checkErrorPacket(MysqlIO.java:1929) at com.mysql.jdbc.MysqlIO.sendCommand(MysqlIO.java:1167) at com.mysql.jdbc.MysqlIO.sqlQueryDirect(MysqlIO.java:1278) at com.mysql.jdbc.Connection.execSQL(Connection.java:2251) at com.mysql.jdbc.PreparedStatement.executeQuery(PreparedStatement.java:1586) at org.apache.tomcat.dbcp.dbcp.DelegatingPreparedStatement.executeQuery(DelegatingPreparedStatement.java:93) at bg.acad.pu.focus.guest.CreateProfileAction.checkStudentInLDB(CreateProfileAction.java:463) at bg.acad.pu.focus.guest.CreateProfileAction.checkStudent(CreateProfileAction.java:430) at bg.acad.pu.focus.guest.CreateProfileAction.execute(CreateProfileAction.java:118) at org.apache.struts.action.RequestProcessor.processActionPerform(RequestProcessor.java:419) at org.apache.struts.action.RequestProcessor.process(RequestProcessor.java:224) at org.apache.struts.action.ActionServlet.process(ActionServlet.java:1194) at org.apache.struts.action.ActionServlet.doPost(ActionServlet.java:432) at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:710) at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:803) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:269) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:188) at org.apache.catalina.core.StandardWrapperValve.invoke(StandardWrapperValve.java:213) at org.apache.catalina.core.StandardContextValve.invoke(StandardContextValve.java:174) at org.apache.catalina.core.StandardHostValve.invoke(StandardHostValve.java:127) at org.apache.catalina.valves.ErrorReportValve.invoke(ErrorReportValve.java:117) at org.apache.catalina.core.StandardEngineValve.invoke(StandardEngineValve.java:108) at org.apache.catalina.connector.CoyoteAdapter.service(CoyoteAdapter.java:151) at org.apache.jk.server.JkCoyoteHandler.invoke(JkCoyoteHandler.java:200) at org.apache.jk.common.HandlerRequest.invoke(HandlerRequest.java:283) at org.apache.jk.common.ChannelSocket.invoke(ChannelSocket.java:773) at org.apache.jk.common.ChannelSocket.processConnection(ChannelSocket.java:703) at org.apache.jk.common.ChannelSocket$SocketConnection.runIt(ChannelSocket.java:895) at org.apache.tomcat.util.threads.ThreadPool$ControlRunnable.run(ThreadPool.java:689) at java.lang.Thread.run(Thread.java:595) ** END NESTED EXCEPTION **
Активен
Човек е истински мъдър тогава, когато знае, че не знае нищо - Сократ

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #9 -: 17.12.2009, 12:29:29 »

Опреснете страницата. Грешката не е в базата данни.
Активен

vikiii

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #10 -: 13.01.2010, 21:20:14 »

Не мога да си направя регистрация във fokus и ето какво ми изписва:

Поради технически причини системата Фокус не може да изпълни Вашата заявка.
Причината е: GDS Exception. 335544721. Unable to complete network request to host "". Reason: Unable to complete network request to host "".
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #11 -: 14.01.2010, 00:22:12 »

Благодаря за информацията. Проблема е отстранен, можеш да се регистрираш вече.
Активен

vikiii

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #12 -: 15.01.2010, 23:44:26 »

Извинявам се но все още ми дава същата грешка
(Поради технически причини системата Фокус не може да изпълни Вашата заявка.
Причината е: GDS Exception. 335544721. Unable to complete network request to host "". Reason: Unable to complete network request to host "". )
 и не мога да си направя регистрацията
Активен

baubau

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #13 -: 14.03.2010, 12:55:55 »

И при мен е нещо подобно.. И аз преди време се регистрирах във focus-a.. Обаче съм си забравила user name, а един преподавател изисква от мен да вляза там, за да ми даде курсова.. Лощото е, че за да ми разреши смяна на парола трябва да дам user name и ЕГН, въпросът е, че точно това не знам.. Питам - има ли как само по e-mail да ми разреши да си сменя паролата?? :(
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #14 -: 14.03.2010, 19:06:19 »

baubau, username е stu... и фак. ти номер :)
Активен

baubau

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #15 -: 14.03.2010, 23:09:47 »

Сърдечно благодаря!!! :)))))))))
Активен

pepita_87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #16 -: 27.03.2010, 18:26:38 »

Хора помогнете забравих си username и сега няма влизане  :-(
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #17 -: 27.03.2010, 18:50:12 »

Хора помогнете забравих си username и сега няма влизане  :-(
username-a трябва да ти е stu последвано от факултетния номер. Да речем stu0606542313. Успех!
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

pepita_87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #18 -: 27.03.2010, 22:05:12 »

благодаря за помоща , но не става
Активен

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:Невалидна регистрация
« Отговор #19 -: 27.03.2010, 22:42:09 »

благодаря за помоща , но не става
Защо да не става, какъв е точно проблемът? По принцип е невъзможно да не става, защото за всички студенти username-a се образува по този начин. Единствената възможност да не става е, ако си завършила и вече те няма в базата данни или нещо такова. Така че опиши проблема или прати мейл на администратора на фокус системата.
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!