argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Избираеми дисциплини, Зимен триместър 2009/10 (редовно обучение)  (Прочетена 1598 пъти)

Владислав

  • Гост

Здравейте, колеги!
Имам въпрос - мога ли да запиша повече от една избираема дисциплина и ако да, как да разбера кои дисциплини се провеждат в различно време, за да мога да посещавам и двете.

Списък с избираеми дисциплини
« Последна редакция: 21.11.2009, 10:05:20 от Владислав »
Активен

chiromanzia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

До колкото ми е известно може да запишеш в началото на следващия семестър, когато вече са известни часовете!
Аз имам друг въпрос относно избираемите.
Дали Теория на множествата и математическата логика, доц. д-р Стояна Желева се припокрива с Обща алгебра, проф. д-р Стоил Миховски, доц. д-р Стояна Желева?
И този списък http://fmi-plovdiv.org/index.jsp?id=984&ln=1 от последния триместър миналата година, дали ще се появи отново в последния триместър тази година?
Активен

radko87

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 112
  • Stupid man :D

мога ли да запиша повече от една избираема дисциплина и ако да, как да разбера кои дисциплини се провеждат в различно време, за да мога да посещавам и двете.

Може да запишеш повече от една ... аз карах по 2.
На другия въпрос ... а как да разбереш дали няма да са по едно и също време .. аз мисля че няма как, освен ако не се запишеш по някакъв начин след излизането на графика.
Активен
Sun Certified Java Programer/OCJP/ - От Sun спомен нема .....

iliadev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
  • Когато има толкова случайности,търси закономерност
    • Хасково

А как мога да разбера в кои има свободни места, ако още не съм записал? Интересува ме главно Обектно ориентирано програмиране със C# (Практикум), Николай Павлов

Поздрави!
Активен

Георги Фурнаджиев

  • Гост

А как мога да разбера в кои има свободни места, ако още не съм записал? Интересува ме главно Обектно ориентирано програмиране със C# (Практикум), Николай Павлов

Поздрави!

А аз как да разбера дали имам сапун, а трябва да се изкъпя? Ахаааааааааа - като вляза в банята ще погледна. Дали да не напиша дисертация по темата, това е толкова сложно и фундаментално?
Активен

iliadev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
  • Когато има толкова случайности,търси закономерност
    • Хасково

Ходих вече до банята. Сапун имаше малко и гаден, но каквото такова. По-добре от нищо.   :bow:
Активен