argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Състезание по физика за ученици 2010  (Прочетена 7230 пъти)

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re:Състезание по физика за ученици 2010
« Отговор #20 -: 30.05.2010, 19:56:35 »

Последно като говорих с декана, миналогодишните оценки си важат за три години напред, така че ще може. И те винаги са били и винаги ще бъдат равноправни на изпита.
Активен
Физически Факултет

EXMIN7R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Състезание по физика за ученици 2010
« Отговор #21 -: 02.06.2010, 15:57:35 »

Последно като звънях на Телефон за кандидатстудентска информация: 032/ 261 303 да разбера дали оценката от матурата по физика е равноправна на тази от изпит разбрах, че се умножава по коефициент от рода на 0.8, за което никъде не намерих инфо преди това. Като по питах за оценка от състезание от 2009г. ми казаха категорично, че не важат. Макар и да се повтарям, за което се извинявам искам да знам със сигурност дали ще мога да кандидатствам с тази оценка от 2009 и всичко да е ОК, а не в последствие да се окаже, че е невалидна. Да ходя ли на изпит, за който до сега не съм мислил при 6 на матурата и 5.50 от състезанието?
Благодаря предварително и се извинявам, че така завладях темата  :-)
Активен

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re:Състезание по физика за ученици 2010
« Отговор #22 -: 02.06.2010, 17:46:05 »

Абе то в момента никой не знае точно какво се случва, така че всяка инфорамция е предполседна. А специално на телефоните често се оказват не дотам добре информирани по засукани проблеми. А с тая шестица на матурата няма какво да ти пука. При нас и с тройки се влиза, ти за шестица питаш. Ако наистина искаш тук да учиш, нямаш проблеми, дори и в най-"популярните" ни специалности се влиза и с оценки под четири.
Активен
Физически Факултет