argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Финансов Анализ-доц Консулов  (Прочетена 2461 пъти)

valter

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Колеги, някой може ли да обясни какви са изискванията на Консулов за курсовата работа по финансов анализ? Ще бъда много благодарен ако някой може да прати лекциите му. пощата ми е valter_v@abv.bg. Благодаря предварително.
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Консулов- Финансов анализ
« Отговор #1 -: 01.02.2010, 16:29:16 »

Аз също бих искала ако някой има лекциите, да ми ги изпрати. Или поне тази част с условието за изготвяне на курсовата работа. Благодаря  :-)
mi6oka_mi4o@abv.bg
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #2 -: 01.02.2010, 19:32:36 »

Здравейте :-),някой който вече е държал изпита при доц Консулов по Финансов анализ,може ли да сподели как протича самия изпит и какво точно представлява тестът.Примерни тестове също ще бъдат от голяма полза.Благодаря на всички :wink:
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #3 -: 10.02.2010, 13:32:06 »

Колеги, наистина ще ни е от полза някой ако има информация как протича изпита при доц. Консулов да сподели. А също и да изпрати примерна курсова работа без значение за кои години е извършван анализа. Благодаря ви!  :-) mi6oka_mi4o@abv.bg
Активен

doni_18

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #4 -: 10.02.2010, 13:46:04 »

Здр колеги ако имате примерни тестове пращайте doni_18@abv.bg :(
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #5 -: 10.02.2010, 16:29:40 »

Хайде колеги, нека дружно да се подкрепим,моляяяяяяя пратете някакви примерни тестове по Финансов анализ при доц.Консулов,за да видим за какво става въпрос :s:
Активен

mimoleten

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #6 -: 11.02.2010, 14:29:59 »

Колеги ако някой има тестове по предстоящите изпити или каквато и да е информация да праща на mimoleten_spomen@abv.bg
Активен

a.yankova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #7 -: 12.02.2010, 14:19:55 »

здравейте, моля пратете и на мен въпросните тестове на a.yankova@gmail.com. а нещо друго има ли като особеност, което трябва да знам за изпита - някаква курсова работа или нещо подобно, което се предава задължително, за да се явиш на изпита. аз не успях да посетя нито 1 лекция този семестър и не зная как стоят нещата. всяка информация ще ми е от полза. благодаря предварително ! :bow:
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #8 -: 12.02.2010, 14:58:41 »

Курсова работа определено има. И трябва да я носиш в деня на изпита. Прави се финансов анализ на производствено предприятие - по твой избор, на трябва счетоводния баланс да е одобрен от доц. Консулов. И това е,с което мога да помогна. И аз очаквах някой да даде повече инфо за изпита и курсовата, но за сега уви.... няма нищо. Късмет на изпита  :-)
Активен

a.yankova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 30
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #9 -: 12.02.2010, 15:22:45 »

много благодаря mi6oka_mi4o , а нещо за въпросните тестове ?!  :roll:
Активен

MuTaKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #10 -: 12.02.2010, 15:29:21 »

Доколкото разбрах, ако не предадеш курсова работа или не я одобри (проверява ги в деня на изпита), въобще няма да те допусне до изпит. Само тези с положителни оценки се допускат до изпита (теста).
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ
Re:Финансов Анализ-доц Консулов
« Отговор #11 -: 13.02.2010, 08:08:00 »

И как ще провери 250 курсови за 1 ден ??? Взима си курсовите и тестовете. Проверява проекта, ако не е в ред, не проверява теста. Ако е ОК проекта, минава на теста.
Активен

e4ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Консулов- Финансов анализ
« Отговор #12 -: 13.02.2010, 15:23:35 »

Спешно ми  трябват и на мен. Моля, ако някой има нещо да ми даде.
Благодаря
Активен