argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Изпит макроикономически анализ при проф.Тонкова  (Прочетена 4724 пъти)

gerlita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Колеги икономисти от финансов мениджмънт, споделете как протече днес изпита по макроикономически анализ при проф.Тонкова, какви задачи ви даде , тестовите въпроси -отворени или затворени ,благодаря предварително
Активен

gerlita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

хайде бе колеги никой ли няма да каже как е минал изпита, споделете
Активен

gergana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Както преподавателката каза-изпитът е две части - тест със 10 затворени въпроса и задача с 4 подусловия.теста е от учебника,задачите от лекции или учебника.нищо притеснително ако сте чели поне малко.стискам палци :y:
Активен

gerlita

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

гери ти от фм икономисти ли си, на нас тя ни каза мин 10 въпроса отворени и затворени и 2 задачи- една по - лека и една обобщаваща, не става въпрос за притеснение в случая а за колегите които днес са били на изпит да споделят как е минало,на какво е наблегнала преподавателката,ако има такива,които желаят,могат да пишат,ако ли не здраве да е
Активен

mi6oka_mi4o

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 63

Здравейте, аз искам да попитам дали учебника мойе да се ползва по време на изпита?? Благодаря :-)
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Да може,само че аз разбрах че тестовете,които дава са много объркани и ако материалът не ти е ясен,учебникът няма да ти е от полза
Активен

Filipo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
  • ФМ

Да може,само че аз разбрах че тестовете,които дава са много объркани и ако материалът не ти е ясен,учебникът няма да ти е от полза
Само дето и 10-те въпроса бяха баш баш от учебника и всичко стана за 3 минути :-D
Активен

Kali

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Някои се справиха и за по-малко от 3 минути.  :-D Виж, писането на задачата, ,,изяде" цялото останало време, но пък който е наясно с матриците, я реши без особени притеснения.
Активен

vierra

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Колеги, имам голям проблем с въпросния изпит. Ако някой би могъл да ми помогне и има задачите , които са се паднали на изпита моля да ми пише на email:vierra.v@gmail.com

Ако ги имате решени, съм готова и да заплатя, наистина съм отчаяна и за съжаление не мисля че имам особен шанс да мина изпита без помощ.
Активен

MuTaKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Колеги, имам голям проблем с въпросния изпит. Ако някой би могъл да ми помогне и има задачите , които са се паднали на изпита моля да ми пише на email:vierra.v@gmail.com

Ако ги имате решени, съм готова и да заплатя, наистина съм отчаяна и за съжаление не мисля че имам особен шанс да мина изпита без помощ.

И аз съм в долу-горе същото положение. Някой, ако има решени задачите, нека ги прати и на мен - dire__straits@abv.bg . Благодаря!
Активен

sisi88

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги някой може ли да ми прати зад.15 стр.357 по макроикономически анализ при Тонкова. shsh89@abv.bg
Активен

Таня Лисичкова

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте колеги,имам проблем с решаването на зад7/стр.518 ,при съставянето на таблиците input-output как да си определя стойностите за у1,у2,у3,у4 като ми е зададено че у min=200 000 ,y max=250 000 ? когато си правя табличката за у min най-малката стойност на у-200 000 ли трябва да ми бъде?
Активен

s.kuncheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Задача 6/517стр., зад. 7/518 стр., зад. 3/275 стр., ако се интересувате пишете ми на лично съобщение.
Активен