argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Медийни комуникнации във ФИФ  (Прочетена 9251 пъти)

ДИМ

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #20 -: 07.09.2009, 12:26:11 »

На място ,но като нямам време да отида :-(И по телефона  не става явно, затова търся информация тук, ако някой вече е наясно с датите за подаване на документите.
Мен много ме притеснява , да не стане като миналата година -даваха срокове з авнасяне на такси .....бързаха, а накрая разправии да си взимаме парите обратно.
Аз лично ,съм решила тази година пак д а се запиша(ако успея в сроковете ), дано има повече желаещи.
Активен

lasvegas

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #21 -: 08.10.2009, 23:37:07 »

Здравейте. Аз съшо ще подам документи за тази магистратура. Мисля,че е чудесна. Ето по-подробна информация: http://www.uni-plovdiv.bg/logos/site.jsp?ln=1&id=168 Записването е до 19 или 20 октомври. На този линк ще видите и учебния план за цялата магистратура. Надявам се да се съберем повече хора, които имат желание да учат журналистика. 
Активен

d

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #22 -: 27.10.2009, 12:05:47 »

Ето инфо за събеседването http://www.uni-plovdiv.bg/logos/news.jsp?ln=1&id=72&newsPageNumber=1 :)
Активен

d.chausheva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #23 -: 17.11.2009, 14:44:03 »

Zdraveite, nugday se ot pomost. Ima li nykoi ot vas koito e zapisal tazi godina 1 semestar tazi spezialnost.Az da ,mina vsicko mn. dobre i za drugite da znayat, sabesedvaneto ne e strashno.
 samo kadeto v momenta ne si znam programata. Zvanah veche nqkolko pati na inspektorkata za da mi dade informaziq, no nqma takava. Samo mi kazva da otvarqm saita ako sa q pomestili. Molq, ako ima nqkoi kolega, koito e vav foruma, da mi pise.
ste sam mu mnogo blagodarna.Nqmah vazmognost da otida na parvite lekzii i ponege nikoj ne poznavam....e dosta trudno.
Predvaritelno blagodarq
Активен

ivanka_il

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #24 -: 19.11.2009, 19:26:33 »

Zdravei az se kazvam Vania. U4ebna programi ni dade Stanev, no v neq ni6to e reglamentirano to4no. Toi ni kazva koga kakvi lekcii  imame , s kogo i ot kolko 4asa. sega v sabota (21.11.09) zapo4vame v 12:30 v 16 seminarna zala (barakite) s Mladen Vla6ki. V nedelq pak sme s nego i 6te se razberem sabota v kolko 4asa 6te po4vame v nedelq.
Активен

silvia.vekova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #25 -: 25.01.2010, 22:21:14 »

Zdraveite! Ucha mediina komunikaciq, nqkoi ima li info koga ni zapochva sesiqta i imate li informaciq za datite na izpitite? Mnogo blagodarq! :-)
Активен

TressJolie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #26 -: 25.06.2010, 12:51:03 »

Здравейте  :-) , насочила съм се към тази специалност, но ме притеснява това, че мога да присъствам единствено в неделя... а до колкото виждам лекциите започват още в петък... Моля ви да споделите впечатленията си дотук и заслужава ли си да се запише. Звучи много интересно, но като че ли са съвместени прекалено много неща в едно...
Активен

Tony_mm

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #27 -: 26.09.2010, 22:24:40 »

Аз също съм се насочила към тази магистратура, но останах учудена, че по миналата година не са се събрали хора ... дано тази година има 15 човека желаещи. До колкото разбирам само трябва да се подадат документи при инспекторката с платена такса за кандидатстване, нали? Имам един въпрос към колегите, които вече са приети, та успехът ми е около 4.50 дали ще ме приемат, и дали освен тази специалност мога да напиша и друга ако за тази не стане, то поне за другата да стане? Благодаря!
Активен

TressJolie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re:Медийни комуникнации във ФИФ
« Отговор #28 -: 05.10.2010, 11:39:41 »

Няма начин да не те приемат, явно и без това трудно се събират хора  :-)
Активен