argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Съвет за избираема дисциплина по политология  (Прочетена 620 пъти)

Бирето

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • born 2b god
    • Личният ми блог

Здрасти на всички. 1-ви курс Политология съм и ми предстои по-труден избор що се отнася до избираемите дисциплини през втория семестър. Възможностите са:

-Българска външна политика (д-р Тахир)
-Модерна българска държавност (доц. Г.Горанов)
-Български демократичен процес (д-р Генов)

Интересува ме дали някой в по-горен курс може да ми даде повечко информация за дисциплините. Какви теми се разискват, каква е формата на изпита, мнение за преподавателите. Имам наблюдения само от работата си само с д-р Генов от първия семестър, но другите не са ми познати. Та... ако някой може да даде мнение или съвет ще съм благодарен :)
Активен

Elmaira

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64

Здравей,аз съм завършила Политология и имам наблюдения от доц.Горанов-материалът му,поне да мен,беше скучен,но е лесен и изпитите не са проблем,не съм запозната с другите преподаватели,но лично аз бих избрала Българска външна политика.Успех :wink:
Активен

Elena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80

Програмата на политологията я смениха няколко пъти
Ние не сме имали тези дисциплини изобщо

Избери си това, което ти звучи най-интересно
И аз мисля че външната политика звучи най-интересно
Активен

Бирето

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • born 2b god
    • Личният ми блог

Благодаря ви :) Всъщност аз клоня към Външната политика още откакто видях възможностите, но просто исках да проуча малко по-добре нещата в случай, че някой има по-подробна информация за преподавателите и самите дисциплини. В крайна сметка ще е в Външна политика.
Активен