argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Къде да намеря инфо за магистратури и специализации в ФИСН?  (Прочетена 5928 пъти)

fenti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Някой би ли ми казал, какви магистърси програми предлага факултета по "Икономически и социални науки", за специалисти в друго проф. направление..... просто специализираният им сайт не е активен. Благодаря предварително..
« Последна редакция: 03.08.2006, 10:12:39 от fenti »
Активен

Svilena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

     Току-що се регистрирах в този форум, ако темата ми не е за тук, преместете я, но моля, ориентирайте ме къде мога да намеря актуална инфо за магистратурите към ФИСН?
Също така предлага ли се някаква специализация по журналистика в ПУ, която да е достъпна и за студенти извън филологическия факултет?
Активен

Svilena

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

И аз търся актуална инфо за магистратурите в ФИСН (макар че завършвам бакалавърска там, обаче те всяка година леко се променят), но не откривам в сайта такава. Знам, че скоро ще излезе справочник, или септември май, ама друго не се сещам. Може да стоят още разлепени листове по стените в ПУ,ректората за магистратурите(имаше, ама може да са ги махнали).
Активен

No_surprise

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
  • Seeing things clearly...

     Току-що се регистрирах в този форум, ако темата ми не е за тук, преместете я, но моля, ориентирайте ме къде мога да намеря актуална инфо за магистратурите към ФИСН?
Също така предлага ли се някаква специализация по журналистика в ПУ, която да е достъпна и за студенти извън филологическия факултет?
Здравей! Както и ти знаеш, подобна инфо е възможно да се намери в специализираните сайтове към факултетите като цяло. А що се отнася за специализацията по журналистика, не мога да те уверя, но смятам, че е достъпна не само за студентите от филологическия факултет...
Активен

Desi_Kendeva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Аз също издирвам по-подробна информация за магистратурите към ФИСН, но не толкова за самите специалности, колкото дали може както преди ако си завършил семестриално бакалавър и ти предстои държавен изпит можеш да запишеш магистратура. Преди можеше и не беше проблем, че не е издържан държавния изпит за бакалавър! Сега ми казват доста противоречиви мнения по въпроса и незнам на кого да вярвам.
И другото нещо, ако пък задължително трябва да си издържал държавния си изпит със сигурност ли се изисква средно аритметичен успех 4.50 от държавния изпит + семестриалния успех?

Моля помагайте с отговори   :? :? :?   :-)
Активен

fisn_adm

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76

Veche e otpechatan Spravochnik za magistyrskite programi na PU za 2006-2007 g.
Potyrsete go v Knijarnicata na Universiteta.
Tam mojete da namerite interesuvashtata vi informaciq.
Активен

Delyan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
магистри
« Отговор #6 -: 04.09.2006, 12:51:29 »

А някой може ли ми каже какви са сроковете за подаване на молби за магистратурите.
« Последна редакция: 04.09.2006, 16:41:48 от fisn_adm »
Активен

fisn_adm

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
Re: магистри
« Отговор #7 -: 04.09.2006, 16:49:33 »

Документите за кандидатстване се подават от 15.09.2006 г. Допълнителна информация може да намерите в отпечатания Справочник за магистърските програми на ПУ "П.Хилендарски".
  Sorry за редакцията, но се налагаше.
Активен

Delyan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Благодаря. Няма проблем, просто не съобразих като написах телефона.
Активен

iliana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: магистри
« Отговор #9 -: 07.09.2006, 20:28:23 »

Документите за кандидатстване се подават от 15.09.2006 г. Допълнителна информация може да намерите в отпечатания Справочник за магистърските програми на ПУ "П.Хилендарски".
  Sorry за редакцията, но се налагаше.
писах тема на друго място там никой не ми отговори искам да кандидатствам Междунарона търговия.В справочника пише тест инспекторката я питам какво ще прествавлява да се подготвя тя ми вика не  е тест събеседване е.На коя дата е тя ми вика да мине записването дата тогава.Крайно несериозно ми се вижда моля ако някой знае как протича това събеседване да даде инфо защото от никъде не мога да науча.
Активен

Jani

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

A znaete li ima li magistraturi darjavna pora4ka vav tozi fakultet. Inspektorkata tvardi,4e ne,az oba4e ne mislia taka. I kogo moga da popitam osven neia.
Активен

yordan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Dobre de, moje li v celiq sait da nqma info za magistarskite programi na ikonomi4eskiq fakultet  :? :? :?. Tova e sme6no be xora. Samo nqkakvi ceni sa slojeni /tova li e nai-vajnoto/. I kakvo sega, trqbva da doida do Plovdiv za da si kupq nqkakav spravo4nik, za da pro4eta dvete izre4eniq koito me interesuvat. Adski tapooooooooooooooo i neprofesionalno!!!
Активен

iliana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

а най-лошото е че като питаш за подробности инспекторките ти казват да си купиш тъпият справочник след който обаче продължаваш да имаш същите въпроси  на които явно никой на може да ти отговори.Питах ги какво ще представлява изпита за магистратурата межд търговия всеки път път чувам че я ще е тест я събеседване и те не знаели.После ги питам кога ще е изпита ти ми викът като мине записването ще има дата.Е хубаво ще има ама аз да не съм свободна всеки ден трябва предварително да планирам мога ли всеки ден да вися да питам.Разочарована съм преди да съм се записала и се чудя има ли смисъл щом отначало е така
Активен

yordan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Radvam se 4e ne sam samo az tozi koito se vazmu6tava ot lipsata na informaciq. Snimax malkoto informaciq, koqto ima za vsqka ot magistarskite programi razlepena na vratata za zapisvane. Nadqvam se da e polezna na nqkoi!
Активен

yordan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

sledvat o6te 5 takiva faila. Sajalqvam no ne saobrazix da gi pusna po red na specialnostite, no pone 6te sloja vsi4ko  :-). Nqkade iz failovete ima i takav na koito sa opisani neobxodimite dokumenti za kandidatstvane.

PS - Kam administratorite: nadqvam 4e nqma da da maxnete snimkite. Vse pak tazi infornaciq q imam svobodno razlepena v universiteta
Активен

yordan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Активен

yordan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Активен

yordan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Активен

yordan

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Активен