argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Патентно право , марки и нелоялна конкуренция.!Ега ти изпита-туш отвсякъде  (Прочетена 4108 пъти)

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

тоя доцент ни закопа живи днес.не само че закъсня 1 час но и ни даде много трудни въпроси.никакво преписване ,никакви телефони,нищо.Дано да няма много скъсани.Как може такова нещо да ни се случи в началото на пролетта? :-)
« Последна редакция: 27.02.2010, 13:57:36 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

бай Марине, ти кво искаш? Нали се напъваш да ставаш юрист, как я мислиш тая работа с преписване?
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Колега не се пише кво , а какво!Как си изкарал по български не знам , но не може един юрист за какъвто  се смяташ  да излагаш професията като  пишеш такива глупости!инж. Марин Янков 5 курс ,Право ,ПУ
Активен
Всичко е любов

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

аре ако обичаш да не си прайм забележки за правописа. Аз мн добре знам кое как се пише. И още мн други рсботи знам и затва тоя изпит съм си го зел без да преписвам. И си помисли пак кой излага професията ;)
« Последна редакция: 27.02.2010, 19:25:33 от law_master »
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Точно така трябва да минават всички изпити!
Активен

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Всички изпити трябва да минават какво вчера Гражданския процес. Ако си чел, тогава никакви препятствия не могат да ти попречат да вземеш изпита!
Успех на всички!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Някой разбра ли за кой понеделник ще са готови отговорите  на теста на изпита?За тоя понеделник няма нищо в сайта ,следователно ще чакаме следващия понеделник.Лесно им е на редовните-един им преподава ,същия ги изпитва.Не е като при нас задочниците:"Асистента преподава едно ,доцента изпитва друго.!А оценките  са на спорт тотото!!!.Ако има господ ще сме взели изпита  ,но ако няма господ и бате Бойко и бате Яне , даже и кака  Цецка  Цачева -не могат да ни помогнат! :y: :bow: :beer: :sun: :makeup: :-D
« Последна редакция: 01.03.2010, 15:41:26 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

аз също съм задочно...
четене му е майката, Бай Марине...
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

След като си задочно ,на теб ли да ти обяснявам  ,че когато един преподавател  си нарочи някого  или повечко хора ,колкото и да си чел пак ще имаш 2 -ка.Нали знаеш вица за изпита дето го питал професора изпит взема ли се или се дава??? А  сега  един стар виц.Студентка за да си вземе изпита преспала с доцента,като след половия акт двамата коментират:Доцента:-Колежке , ако знаех че сте девствена щях да Ви пиша 6-ца!Студентката му отговаря: Г-Н доцент , ако знаех че ще Ви стане , щях да си сабуя чорапогащника!А  сега една задачка ( материал от 9 клас)с повишена трудност! Долу в кабинета професор изпитва за пореден път умна блондинка- студентка последен курс от ТУ -филиал Пловдив .На покрива един студент от ПУ се провикнал на професора колкото му глас държи."окръжност и половина"!-като чул това професора си обул гащите и  избягал като не довършил изпита на студентката.Защо? :mooning: :headbang: :-P
« Последна редакция: 02.03.2010, 01:51:38 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Не е подходящ вица!
Твоята работе е:
"Като го отворя този учебник все едно аз съм го писал, като го затворя все едно за пръв път го виждам..."
Карай да е весело!
Няма незавършил студент.
Успех на всички!
Активен

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Всъщност е: "Като го отворя учебника, все едно аз съм го писал, като го затворя - все едно друг го е чел!"  :-D
Активен

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Всъщност: Чакай да ти кажа, аз как го знам...
Активен

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

начи колеги, подхванах тая тема (тъй де бай Марин я е подхванал, апак аз я допълних) щото ако не сте разбрали, ОТ НАС зависи да издигнем престижа на нашия факултет. Ако се страем достатъчно и четем и си вземаме изпитите с четене, а не с преписване и след това успеем да се реализираме, това ше се отрази положително и върху реномето на нашия юридически факултет. И тогава няма когато кандидатствате за работа, работодателите да изберат някой тапак който не е излизал от 33, само щото е завършил СУ, а не вас, които 5 години наистина сте си скъсали задника от четене. Ако някой не ме е раазбрал да ми звънне на домашния  :haha:
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

the_master

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126

Ако някой не ме е раазбрал да ми звънне на домашния  :haha:
Дай си домашният де...
Или да хвърляме боб?
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Имам въпрос-понеже няма резултати от изпита по Патентно право ,марки и нелоялна конкуренция, а доц.Стефанов каза че ще са готови в понеделник,някой случайно да е разбрал в кой понеделник на месеца ще са готови?На таблото няма нищо също и при Петя  попитах, тя каза че няма нищо засега.някой не знае ли номера на доцента да му звънне да видим къде се подвизава.Бургас, Благоевград, Велико търново, Русе ,Варна ,София или е отишъл в чужбина???? :-)
Активен
Всичко е любов

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264

Трудна работа.Бях му записал някъде телефона в ТУ-София.Той е на трудов договор с този университет.Ако не е там значи е в Германия.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

drago

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Оценки ще има в Петък. Пише го в сайта на Диман Димов
Активен

DerTeufel

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Оценките са качени на сайта на гл.ас. Димов:

http://www.diman-dimov.com/law/index.php?option=com_content&view=article&id=88:--2010&catid=39:zadochno-obuchenie&Itemid=58

Апропо, доста завишени ми се виждат.
Активен

drago

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32

Направо невероятно завишени бих казал
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Добре че няма 2 -ки на този изпит, явно защото има господ и като е минавал над ПУ  е наръсил някакви оценки от кол и въже !Само не разбрах защо Карловската луканка не може да се произвежда в месокомбинат от ЕС?За минералната вода спор няма-никой клиент не може да сбърка хисарската с девинската!Изобщо този изпит трябва да го махнат от задължителната програма, а на негово място да сложат или Доказателствено право (Криминалистика) или Информационнно право.Колеги трябва да подкрепим проф-Кунчев и проф. Кискинов да се преборят тия две дисциплини да станат задължителни ,а Патентите ,марките да си ги учат като искат задължително в СУ(Софийски градски съд в частност)-и без това делата само там се гледат по тази материя!Защо ни натрапват материя , която няма да ни трябва и то със задължителен предмет!??инж. Марин Янков 5 курс ,Право,ПУ
« Последна редакция: 15.03.2010, 11:55:13 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов