argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: До психолозите 1ви кура -едно питане имам моля?  (Прочетена 1209 пъти)

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Тази година ще кандидатствам и мисля да е с психология вече,тъй като миналата кандидатствах с езикова и с 3.70 не ме приеха.Но тъй като мисля психология да уча мисля че е най добре с псохология да кандидатствам.Може ли информация какво дават на изпита по психология и може ли някой да ми каже какви теми се учат по психология.От каде мога да си ги набавя и въобще по кой учебник да се готвя?И ако кажете какво са дали на изпита миналата година ?БЛАГОДАРЯ!!!
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

danito89

  • Гост

Значи изпита е тема до колкото аз знам. Виж справочника на ПУ  там има теми те просто ги разработи и ги научи дано съм била полезна :)
Активен

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

А има ли някакъв учебник по който да се готвя или тези теми  в справочника са достатъчни?Благодаря!
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

danito89

  • Гост

Ми учебника от 9 и провери в Иван Вазов библиотеката ако не се лъжа има неща по психология първо провери темите (заглавията)в справочника и после търси :) питай и учителите в училището,което учиш
Активен

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

А кой учебник от 9клас,че днес бях пред ПУ на сегията видях един,но не знам дали ще ми върши работа..?Добре значи утре ще си взема справочника и ще прегледам темите..А дали можеш да се сетиш какво са дали миналата година на изпита по Психология?:)Благодаря!!
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

danito89

  • Гост

Незнам но бих проверила и ще ти пиша :)
Активен

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Значи взех справочника и ми дават препоръчителна литература за 9ти клас ,но само от този учебник мисля че няма да  е достатъчно трябва сам да си разработвам темите.Данита ти как мислиш:) ако взема тези учебници дали мога само по тях да се готвя става въпрос от препоръчителната литература само с тях дали мога да се подготвя или ще трябва и допълнителната която я пише отдолу.?Не знам дали да взимам учебниците или да търся готови темите ти нямаш ли теми случайно:)?..Мисля че ще е по добре да си намеря готови темите по психология,ти дали имаш или някой друг ако ги има ще го помоля да ми пише на лично или тук,ако не е проблем.Благодаря !:)
« Последна редакция: 10.03.2010, 15:07:39 от Даниел Христов »
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Данитка :) значи от препоръчителната ми литература която е 4бр учебника не мога да намеря 2 другите ги открих в нета..Не мога да намеря Психология за 9клас на М.Дилова,И.Велинова,Герганов.Е:Просвета..Другия е Психология за 10клас-Стоицова.Т-:Просвета
Ти дали имаш случайно някакви учебници...
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

danito89

  • Гост

Нямам но в библиотеката ги има или в Иван Вазов или педагогическия факултет :) провери
Активен