argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: сайтът на ФМИ  (Прочетена 13728 пъти)

gstoev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #40 -: 20.09.2006, 12:14:30 »

hi na vsichki ... taka ... da ne se bavim i motame predlagam v sabota ... kam 11h v matematicheskoto kafe ako iskate da se saberem vsichki koito smiatame da uchastvame v organizaciata na konkursa i da obmenim idei ... ako ne vi ustroiva miastoto ili vremeto eto niakoi saobrajenia i preporaki ot moia strana:

1. Miastoto na srehtata ... moje da predlojite kadeto iskate to e pochti bez znachenie ... samo da ne e v trakia che tam mi e matna india ... inache az jiveia do centara ... no smiatam che v matematicheskoto e poznato na vsichki i stava za takava rabotna srehta ... a i da ne stava moje da se primestim ili pri adminite ili v niakoia zala na spokoistvie ...

2. Chasa na srehtata ... davat che hte vali ... maitapia se ... 11 chasa e tochno da se naspi chovek bez da prekaliava ... a i ima 2-3 chasa dokato se obiadva ... smiatam che e gore dolo udobno ...

3. Denia na srehtata ... e tuka si e veche da mi e udobno na mene no ako niakoi ima niakakvi drugi vijdania moje i petak da e ili nedelia ... ako i tova ne stava v smial ima hora koito ne sa ot plovdiv i iskat da s epribirat .... to chetvartak sahtoto stava no chasa na srehtata tribva da e sled 5:30 i da posochite miasto :)

ami tova e ... koito iska da prati edna snimka na gstoev@mail.bg ili niakakvo svoe opisanie za da moje da se razpoznaem ;) ... aide BYE za sega ...
Активен
{ GORO }

gstoev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #41 -: 20.09.2006, 13:05:01 »

hora vchera mi hrumna nehto ... taka i taka hte si igraem da organizirame konkirsi i tempodobni ... daite da napravim i nehto za alumni-to ... deto se vika da ne se izlagame s tova koeto e sega ... che ne samo niama nikakav dizain ... ami i ot gledna tochka na programirane e palna skrab ... niakade vav foruma biah chel che vav fmi imalo programisti ne dizaineri ... eto i pole za tiahna iziava da se hvanat i da go poopraviat pak dizain hte namerim ;) ...
Активен
{ GORO }

pophristov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #42 -: 21.09.2006, 08:45:35 »

В събота в 11 часа ме устройва напълно. Там съм. Ако има промяна пишете.

А относно алумни-то: ще го обсъдим на срещата.

Поздрави
Активен

Imotiqr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • real estates - properties
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #43 -: 21.09.2006, 10:56:49 »

Сайтът си е много добър. Не го променяйте!
Активен

vocala

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
  • May The Beer Be With Us
    • Строителен портал
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #44 -: 21.09.2006, 11:13:07 »

Събота, 11 часа ме устройва напълно. Там съм, стига да не изскочи нещо спешно.
Активен
Национален строителен портал
http://bgstroitelstvo.com

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #45 -: 16.02.2007, 21:00:18 »

Вече втори път за по-малко от седмица сайта на ФМИ не се отваря по цял ден. Не зная каква е точната причина, но мисля, че е хубаво, каквито и мерки да се вземат да са по-бързи. Силно се надявам, че няма сериозен проблем, който да поражда проблемите и всичко ще е наред(трайно) скоро.
Някой от вас има ли повече информация какво точно се случва?

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

Васил Тошков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • Информатик
    • SEO
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #46 -: 16.02.2007, 23:21:18 »

Права си. Постоянно не се отваря, а на мен упражненията и домашните са ми там и съм имал големи проблеми. Аз предлагам хостингът да се изнесе на някоя стабилна хостинг компания, защото университетският сървър -  :no:
Активен

Vladimir Temelkov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #47 -: 19.02.2007, 01:39:37 »

ОООО, пак ли за сайта....
Активен

TroubleMaker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #48 -: 19.02.2007, 14:53:37 »

Права си. Постоянно не се отваря, а на мен упражненията и домашните са ми там и съм имал големи проблеми. Аз предлагам хостингът да се изнесе на някоя стабилна хостинг компания, защото университетският сървър -  :no:

За сървъра не знам, но предполагам сайта често не се отваря, защото нета във ФМИ е под всякаква критика, а май сървъра на сайта е там.
Активен

Sayos

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1366
  • The Dark side
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #49 -: 19.02.2007, 15:23:58 »

Причината сайта да не се отваря се нарича "Евроком"  :-D. Скоро проблемът ще бъде отстранен!
Активен

macrogrand

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #50 -: 19.02.2007, 19:50:02 »

Верно може ли някой ученик да направи нов сайт....
Аз лично се познавам с много добри БГ дизайнери (даже единият с който работя за мен е най-добрият)
Спокойно мога да разработя една CMS с всичките изисквания за web 2.0, SEO и всичките му измишльотини за сайт ниво 2006/2007 (е от server side работя с PHP, но като мине през mod_rewrite няма как се разбере на какво е написан :P)

В общи линии предимствата са една професионална front и back end структора, както и дизайн.

Е разбира ще е безпари, а и подобни проекти не отнемат много време.

П.П. относно text-only.... за пример ми се вижда доста удачно сайтът на MS, Adobe.... направен е добре - със или без javascript (ajax, forms check и др.), със или без images, със или без CSS все си виждъш съдържанието дето ти трябва, това е моето разбиране за стандартен сайт.
А ако някой иска text-only има мнооого екстенжъни който могат да ти спрът images-ите такаче обсъждането на подобни нещо ми се струва по-скоро: 'абе аз имам различно мнение от стандартното, щото и аз знам някой неща'
« Последна редакция: 19.02.2007, 19:52:37 от macrogrand »
Активен

pophristov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
Re: сайтът на ФМИ
« Отговор #51 -: 19.02.2007, 20:24:58 »

Верно може ли някой ученик да направи нов сайт....
Аз лично се познавам с много добри БГ дизайнери (даже единият с който работя за мен е най-добрият)
Спокойно мога да разработя една CMS с всичките изисквания за web 2.0, SEO и всичките му измишльотини за сайт ниво 2006/2007 (е от server side работя с PHP, но като мине през mod_rewrite няма как се разбере на какво е написан :P)

В общи линии предимствата са една професионална front и back end структора, както и дизайн.

Е разбира ще е безпари, а и подобни проекти не отнемат много време.

П.П. относно text-only.... за пример ми се вижда доста удачно сайтът на MS, Adobe.... направен е добре - със или без javascript (ajax, forms check и др.), със или без images, със или без CSS все си виждъш съдържанието дето ти трябва, това е моето разбиране за стандартен сайт.
А ако някой иска text-only има мнооого екстенжъни който могат да ти спрът images-ите такаче обсъждането на подобни нещо ми се струва по-скоро: 'абе аз имам различно мнение от стандартното, щото и аз знам някой неща'

Новият сайт на ФМИ е в процес на разработка.
Активен