argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ФИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ  (Прочетена 1034 пъти)

bbc22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73

Здравейте, колеги!

Някои да има информация кога ще е държавния изпит по финансов мениджмънт? И кога ще се подават молби?
Предварително благодаря!
Активен

veni_80

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ФИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ
« Отговор #1 -: 26.04.2010, 19:18:23 »

Здравейте на всички колеги,мога ли да ви помоля ако е възможно да ми изпратите темите за държавния изпит по Финансов мениджмънт пощата ми е- macorankata28@abv.bg Благодаря ви предварително!!!
Активен

ivetopp

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ФИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ
« Отговор #2 -: 27.04.2010, 11:04:11 »

Вчера говорех с инспекторката и тя ми каза,че държавния изпит ще е към края на месец юни,началото на юли!Все още няма уточнена дата.А относно молбите-трябва да следим в сайта на ПУ-то.
Активен

bbc22

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ФИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ
« Отговор #3 -: 29.04.2010, 11:45:14 »

Благодаря Иве. Ако се появи някаква информация пишете.
Активен

Doki

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ФИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ
« Отговор #4 -: 25.05.2010, 17:15:57 »

Колеги, имам следния въпрос , два пъти не издържах Държавния изпит, сега ако се явя трети път и пак не издържа изпита, вярно ли е че след третото явяване, се заплаща такса при следващо явяване ?200 или 800лв е таксата
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ФИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ
« Отговор #5 -: 25.05.2010, 18:52:20 »

Да вярно е ,но при нас в юридическия факултет таксата както казваш , то по скоро се нарича Дарение е 700лева.За Вашия факултет може да е друга .Питай инспекторката  си , тя ще ти каже точно колко е и къде се плаща.Гледай да го вземеш от 3 път,направи някоя магия на комисията да те пусне,и последно гледай пред университета да не ти мине черна котка пътя!
Активен
Всичко е любов

ivetopp

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 27
Re:ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ ПО ФИНАНСОВ МЕНИДЖМЪНТ
« Отговор #6 -: 25.05.2010, 18:58:53 »

Колега или колежке,Doki аз съм в същото положение като теб!И мен ме скъсаха два пъти вече.Говорих с инспекторката и тя ми каза,че освен този трети път,имам шанс до четвъртия път да се явя,без да плащам таксата от 700лв.Така че споко!Имаме шанс!Успех!
Активен