argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Информация за първокурсници  (Прочетена 3079 пъти)

(>',')>LIA<(','<)

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1316
  • :))
    • a lil' something something

По принцип аз съм към ФМИ, а не към икономическия факултет, но моя приятелка е специалност "Маркетинг" и ме помоли да попитам на първия учебен ден, след официалното откриване, дали и кога/къде ще има събиране на първокурсниците за допълнителна информация.

Благодаря за информацията предварително.

~LIA~
Активен
ЛИЯ - Професионален заек и кралица.
Going to a food addiction rehab in the nearest possible future.

viar4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #1 -: 12.09.2006, 23:53:26 »

ами на 1 в 11.00 часа отива в ректората и оттам ще се оправи и аз незнам как точно ще бъде и за това ще ходя на откриването :)
Активен

мимита

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #2 -: 13.11.2006, 19:49:04 »

nqkoi mojeli da mi kaje kak proti4a izpita po geoikonomika az sam specialnost makro 1 kurs :|
Активен

avenger

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 518
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #3 -: 13.11.2006, 20:09:17 »

Преди 3 години го държах този изпит при гл.ас. Ангелов.Протича така - целия курс се явява заедно и се пише по 2 въпроса,като всеки сяда,където иска.Може да се преписва,но трябва да се внимава,ако хване някого му взима пищова и го оставя-ако може да пише.В случая пазеше само той,но непрекъснато се движеше из аудиторията.
Активен

мимита

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #4 -: 25.11.2006, 11:53:16 »

някой имали учебника на л.йотова и в.алякова"икономика"/втора част/
Активен

gaily

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #5 -: 25.11.2006, 14:04:46 »

Аз също съм Макроикономика 1 курс и се притеснявам малко от изпита по Макро и по Основи на правото... Моля ви кажете ми как преминават тези изпити и трудно ли се взимат...защото като гледам преподавателите какви са , а и слуховете, които съм чувала... и взимам да се плаша  :s: Благодаря предварително за инфото :P
Активен
Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии!!!!!!!!!!!

geppy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #6 -: 25.11.2006, 19:03:55 »

imam u4ebnika na iotova-kaji za koga ti trqbva ili kak da se svarja s teb 4e da ti go dam:))i uspeh 4e u4ebnika si e dosta debeli4uk:))
Активен

мимита

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #7 -: 26.11.2006, 12:43:41 »

дадоха ми един от същите автори ,но с различно заглавие-"основи на макроикономиката".Сега незнам дали е този който ми трябва или не е :-(
Активен

BoSS of BoSSeS

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #8 -: 29.11.2006, 23:17:29 »

Здравейте и от мен и аз съм първа година специалност Макроикономика и искам да попитам някой знае ли колко точки трябва да имаме на контролно по математика за да се освободим от изпит !! 8-)
Активен
Добрите момчета отиват в рая , а лошите където си поискат !!!

necro_fill

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Информация за първокурсници
« Отговор #9 -: 17.01.2007, 14:58:39 »

Здрасти. Аз съм 1ви курс Политология и спичам за изпита по английски, който между другото е в петък. Проблемът е, че сме при Ася Михайлова, а тя си прави каквото и както си знае, а и лично според мен нея леко не я слуша главата. Ако някой е бил на изпит при нея, и особено, ако го е взел да пише!
Активен
Live my life as a thug nigga until the day I die!