argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по педагогика и психология за специалност ПНУП  (Прочетена 2892 пъти)

Kriskata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Някой има ли информация относно този изпит?Колеги,ще се радвам ако някой ми обърне внимание и ми разясни дали този изпит е писмен,кой ще е в комисията и ако пък може да ми дадете конспект ще съм благодарна!Аз съм завършила семестриално преди доста години и съм взела само държавния изпит по методика,педагогиката и психологията не съм.Искам да знам какви промени са настъпили.Благодаря предварително ако някой ми отговори!
Активен

Kriskata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ехооо,хайде никой ли няма да даде инфо????
Активен

Eli83

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203

Дано някой се включи с актуална информация от 4 курс,аз съм втори и още незнам нищо,вие как минахте този по методика какво представлява? :?
Активен

Kriskata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ели,Здравей!Ами изпита по методика го взех през 2007,тогава беше устен изпит,а сега гледам в сайта,че изпитите са писмени.Та конспекта беше  от три части и ти се пада въпрос от всяка част-общо три въпроса.Даваха ни един час,за да си нахвърлим нещо по въпросите и сядахме да говорим при съответния преподавател.На мен ми се падна въпрос при Танкова,при Клинков и при Галчева.Първите две добре,но при Галчева е кошмар.На Танкова учебника по който аз се готвех е написан страхотно,аз знаех въпросите при нея наизуст,Клинков ми помогна много като седнах при него,а при Галчева направо треперех от притеснение,със зор изкарах там.Ако на някой от въпросите имаш две,т.е. не говориш нищо те късат,независимо,че на другите два въпроса може да имаш и шестици.
Все пак имаш време до държавните,нещата ще се променят още може би,желая ти успех в следването и късмет! :y:
Призовавам пак всички,които имат инфо за ДИ да пишат!
Активен