argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: АРХЕОЛОГИЯ  (Прочетена 1412 пъти)

aztikazahmnraboti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
АРХЕОЛОГИЯ
« -: 27.06.2010, 12:57:07 »

Здравейте, колеги :) Някой може ли да ми каже как минава изпита по археология, първи курс ?
Активен
Сравнително кратък текст, почти изпълващ допустимия брой символи, който обхваща целия ред...

magdanoz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Всестранно развита личност :)
Re:АРХЕОЛОГИЯ
« Отговор #1 -: 27.06.2010, 17:21:50 »

Зависи какво учиш, колежке :)
Ако си историчка, изпита ти ще протече по следният начин - 2 въпроса теглиш, изпитва те Попов или Джамбов, устно разбира се, при които от двамата има място :)
Ако си от някоя от хибридните специалности БЕИ, Балканистика и т.н, вероятно ще ви даде писмен, за 20 минути Плиска/Преслав. Успех.
Активен

moto_gp46

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:АРХЕОЛОГИЯ
« Отговор #2 -: 27.06.2010, 23:02:04 »

Е как за 20 мин да пиша за два града тва е супер много ... сигурно ли е, че няма да е тест или нещо такова знам ли и аз ... да бях поне стъпвал на тея лекции ... А нещо за преписване има ли някъв шанс?
Активен

aztikazahmnraboti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:АРХЕОЛОГИЯ
« Отговор #3 -: 28.06.2010, 16:42:25 »

Благодаря  :-*  значи ще наблегна на столиците ..  :)
Активен
Сравнително кратък текст, почти изпълващ допустимия брой символи, който обхваща целия ред...

magdanoz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
  • Всестранно развита личност :)
Re:АРХЕОЛОГИЯ
« Отговор #4 -: 05.07.2010, 13:05:10 »

Е как за 20 мин да пиша за два града тва е супер много ... сигурно ли е, че няма да е тест или нещо такова знам ли и аз ... да бях поне стъпвал на тея лекции ... А нещо за преписване има ли някъв шанс?

Въобще не е много :) това че ти не си отделил внимание.. показва твоята немърливост.. ако знаесш какво да пишеш, не би трябвало да имаш проблеми.
Активен