argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Сайта на факултета  (Прочетена 5643 пъти)

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Сайта на факултета
« -: 18.09.2006, 10:35:26 »

Колеги, не знам дали и на вас ви е направило лошо впечатление, но имам доста сериозна критика към "сайта" на факултета. Ония ден се видяхме с PUsuxx и той сподели същото мнение като моето, а именно, че въпросният "сайт" е адски постен, нефункционален и НЕАКТУАЛЕН. Казвам го, защото правя сравнение с другите факултети, които може и да нямат първа хубост сайт, но поне са актуални. Имам предвид неща като програми, промени за изпитни дати и така нататък. Най-актуалното нещо, което съм видял там е съобщение за семинар по социология, който се проведе преди месеци. Да не говорим, че повечето от директориите в него ти захождат с жизнерадостното "UNDER CONSRUCTION" повече от година вече. И се надявам, че някой от ръководството ще го прочете това, че малко да се позасрами барем.
P.S. Гледам, че тея дни не функционира сайта, та се надявам това да е светлина в тунела и скоро да се радваме на обновен и акруализиран сайт. Мисля, че студентите във факултета го заслужават!!! 
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

PUsuxx

  • Гост
Re: Сайта на факултета
« Отговор #1 -: 18.09.2006, 12:54:25 »

Dobrika е прав напълно,но май с приказки и писания по форумите няма да си помогнем.На 1вия ден от новата година ще отида в деканата да припомня на шефчетата в кой век живеем.Смешно,селко и долнопробно е да информираш маса хора(повечето от които не са от Пловдив)чрез бележки,закарфичени на някво мижаво табло.Сега,примерно,колко хора знаят,че срока за записване и плащане на такса за следващата година е до 29.09??Надали са много:)Тъпа работа е да ходиш постоянно до Костаки Пеев,за да питаш и проверяваш разните му там глупости.И доста по-мижави от нашия университети са значително по-напреднали в това отношение,а както виждам вече и в нашия има катедри,които са се осъвременили.
Активен

self-esteem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Сайта на факултета
« Отговор #2 -: 20.09.2006, 13:08:54 »

Абе пълна скръб си е! В момента можете да се насладите на следното съобщение: "Сайта на Философско-историческия факултет временно няма да работи!

Моля за допълнителна информация ползвайте: тел.: (032) 632621, e-mail: fif@pu.acad.bg или форума на факултета на адрес: http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?board=29.0


05.09.2006."

Дано това "временно" не стане за постоянно. А PUsuxxx е прав, че от разтояние 400 км. е малко трудно да намериш нужната информация, било то за началото на годината, или пък за някой изпит. Добре поне, че са оставили телефон за връзка. Все пак ако се престрашите да звъннете не очаквайте особена любезност.
Активен
I'm gonna make you an offer you can't refuse

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)
Re: Сайта на факултета
« Отговор #3 -: 20.09.2006, 17:27:21 »

Napalno ste pravi!!!Az sam parvokursni4ka i ne sam ot Plovdiv.Po4ti vseki den vlizam v tozi improviziran forum s nadejdata da razbera ne6to za specialnost istoriq-programa, izpiti, predmeti i t.n., no uvi ni6to.Vse pak se nadqvam, 4e nqkoi 6te pro4ete napisanoto tuk i 6te promeni ne6tata.Dono oba4e ne si ostana samo s nadejdite  :|
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Сайта на факултета
« Отговор #4 -: 20.09.2006, 20:15:27 »

Ако много настояваш мога да ти дам майл на хора от специалност история 2-ри курс, които да ти помогнат. Но така или иначе е дошло време да почваме, по-добре изчакай, пък да видим дали до седмица ще има нов сайт. А и да няма скоро, тъй или иначе като почнем в ректората ще си видиш програмата, а с това ще разбереш за предметите и изпитите. На стария сайт на факултета, колкото и лош да беше, признавам, че имаше учебни планове за това кой курс какво ше учиш и кой семестър какви изпити ще имаш. Но това май беше единственото добро нещо в него. А както знаеш една птичка пролет не прави. Ние с PUsuxx сме се амбицирали наистина сериозно в тая насока. Ще почакакме до началото на годината и ако няма резултат ще трябва сериозно да поговорим с ръководството. А и аз имам пълномощията да говоря от името на судентите като зам. председател на факултетния студентски съвет, който ще има нужда от сериозно раздвижване тази година. Ако имате въпроси и мнения преждевременно, моля, обръщайте се спокойно към мен!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)
Re: Сайта на факултета
« Отговор #5 -: 21.09.2006, 13:37:59 »

Mnogo  blagodarq za infoto.Naistina mai po-dobre 6te e da iz4akam.O6te vednaj ti blagodarq za obarnanatoto vnimanie.Kolkoto do iniaciativata, koqto ste podhvanali s tvoq priqtel- USPEH. 6te se radvam ako moga da pomogna s ne6to. :wink:
Активен

PUsuxx

  • Гост
Re: Сайта на факултета
« Отговор #6 -: 21.09.2006, 14:55:18 »

Можеш много ясно-почерпи ни.Толкова ни трябва на нас,за да се амбицираме и да бъдем окрилени.
Активен

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)
Re: Сайта на факултета
« Отговор #7 -: 21.09.2006, 15:20:20 »

Nqma problemi samo kajete koga i kade! :-D
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Сайта на факултета
« Отговор #8 -: 21.09.2006, 20:09:07 »

Ооооооооооо, сега вече се забърка в нещо сериозно!!! Ами ние ще се засечем най-вероятно по Костаки Пеев някъде, а иначе PUsuxx ще го познаеш лесно не особено лицеприятните изказвания, които постоянно бълва по адрес на университета (виж му nick-a само), ама иначе е голям симпатяга. А мен няма как да ме сбъркаш по философската брадичка, мъдрото излъчване и СКРОМНАТА ми елегантна фигура:-)))
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

self-esteem

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29
Re: Сайта на факултета
« Отговор #9 -: 22.09.2006, 15:25:20 »

Леле мале!!! В какво забъркахте момичето?! Не започвай още в началото с черпнята, че не можеш да ги отлепиш после от себе си  :-D
Активен
I'm gonna make you an offer you can't refuse

PUsuxx

  • Гост
Re: Сайта на факултета
« Отговор #10 -: 22.09.2006, 18:24:54 »

Koteo....ти кажи кога и къде:)Аз съм на линия винаги!
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Сайта на факултета
« Отговор #11 -: 22.09.2006, 19:10:52 »

Тя сега се покри заради тебе. Ами си и ти един с твоите почерпки. Видя ли каво направи. Трябваше по-бавно, по-тактично. Все пак е първокурсничка и сигурно се плаши от големите батковци, които така агресивно напират да ги черпят. Сега вече виждам как бирата изтича между пръстите ни... :-((( нееееееееееее
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)
Re: Сайта на факултета
« Отговор #12 -: 22.09.2006, 20:21:47 »

Spoko!Po edna bira 6te 4erpq nai malkoto za6toto sam parvokursni4ka, no vse pak ne prekalqvaite, 4e naistina 6te vzema da se stresna.Nali znaete zaicite sa pla6livi po priroda! :-D

A mejdu drugoto koi e Kostki Peev???  :?
« Последна редакция: 12.11.2006, 13:59:22 от Kelli_Mutu™ »
Активен

dobrika

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 134
  • Аз съм кльощавият на младини :-)))
    • Student council
Re: Сайта на факултета
« Отговор #13 -: 23.09.2006, 00:45:58 »

Хахаха, не се притеснявай, мен и да не ме почерпиш няма да се засегна, но PUsuxx... виж, това вече си е сериозно. Като прибавим, че и аз му дължа една бира почерпка, ставаме от една партия:-))) Аааааа и нещо друго-тук в университета думата "заек" си губи общо взето значението. Първо щом си при нас, като цяло никой за нищо не те бръсне, оправяш се както можеш, без значение дали си заек, вълк, лисица, пор и т.н. И второ, щом си в университета за нас си вече колега, а студентите тук общо взето показват уважение без значение кой курс си, така че...
О, Костаки Пеев е улицата, на която се намира деканата на нашия факултет в малка сграда на университета. Историците общо взето по-малко ще се задържате там, но мисля, че ще имате по някой друг час (латински да речем). Уличката е малка и се намира точно зад ректората. Лесно ще я намериш, защото всички я знаят. А иначе като личност мисля, че Костаки Пеев е първият кмет на Пловдив, но да не излъжа нещо, че и аз не съм от там та...
Ами това е. Ако имаш други въпроси давай смело докато е без пари!!!
Активен
"It's goog to touch the green green grass of home!!!"-Tom Jones

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)
Re: Сайта на факултета
« Отговор #14 -: 23.09.2006, 14:35:55 »

Бладоря още веднъж.За сега не се сещам какво друго да попитам, но ако ми проблесне някое въпросче ще пиша.
 :roll:
Активен

PUsuxx

  • Гост
Re: Сайта на факултета
« Отговор #15 -: 23.09.2006, 19:17:35 »

И само ще си позволя да добавя още 1 щрих към отговора на добрика.Костаки Пеев,освен всичко друго,е и твоето лобно място.Айде аз отивам да се почерпя сам,че то се е видяло вие колко сте сериозни и колко може да се разчита на вас:)Така и ще си умра в алкохолна абстиненция,чакайки някой да откликне на многобройните ми апели за почерпка :-D
Активен

Koteo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
  • :-)
Re: Сайта на факултета
« Отговор #16 -: 24.09.2006, 14:37:19 »

Blagodarq za dobaveniq 6trih. I nali zane6 pomogni si sam za da ti pomogne i Gospod! 8-)
Активен

sMARTA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re: Сайта на факултета
« Отговор #17 -: 27.09.2006, 11:48:55 »

Е, колеги , ето че виждам промяна - сайтът на факултета вече е обновен и има доста по-добра структура от предишния,( не че компетентно мнение и оценка, но все пак е някакво раздвижване на нещата и е редно да се отбележи) . Засега нещатата не са пълни, виждам, че има доста за довършване и дано това се случи , а не да продължаваме да се натъкваме на празни страници или да виждаме любимият предполагам на всички ни надпис UNDER CONSTRUCTION.  :lol:
Надявам се също така и информацията в сайта да се актуализира своевременно
Дали ще си остана само с надеждите - предполагам че с времето ще си проличи, а засега мога само да ви поздравя и да ви пожелая успешна година!  :-D
Активен

moon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Сайта на факултета
« Отговор #18 -: 07.10.2006, 15:42:42 »

ето явно са ни чули! сайта на факултета е доста по- добър от миналата година и все повече се подобрява. не мислите ли и вие така?  :-)
Активен