argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Има ли наистина медийно затъмнение, според вас?  (Прочетена 2019 пъти)

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

hi,

Съвсем неочаквано днес се натъкнах на една информация... от един жълт...  :-D много жълт вестник. И ми стана интересно, че наистина вече 10 дни не чух нищо от официалните медии.
 Та за какво иде реч... Става въпрос за известния нам  :wink: проф. Янко Янков.
След като попрочетох тук-там си мисля, че посочените "факти и обстоятелства"  :-) ... "наливат вода в мелницата" на професора.
Ето и материалчета за любопитните - тук ... и тук... и тук .
Какво е мнението ви?
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Здравей колега.Много добре знаем че има медийно затъмнение.Но като прочетох за нашия проф. Янков ,и  мой любим преподавател си спомням за една приказка от близкото минало на бай Иван(88год.) -католика.Накратко притчата е следната: Двама гърбави съселяни решили да се лекуват в съседното село.Тръгнал първия и по пътя се качил на едно дърво да пренощува.Вечерта дошли 3 души (не се казва дали са били мафиоти или добри певци, но му казали да слезе от дървото и да пее с тях.)Какво да прави -той сам а те трима ,слязъл човека и почнал да пее с тях: Днеска е пътък ,утре е четвъртък!Така спасил кожата и се върнал жив и здрав в селото си.Питал го приятеля му доволен ли е останал.Да ,напълно оздравях -отговорил приятеля му.Втория като чул решил и той да иде до близкото село да се излекува... тръгнал  ...качил се на дървото да пренощува, .... пак дошли 3 ма души и му казали да слезе от дървото и да пее с тях.Той слязъл но , ...пеел днеска е  четвъртък утре е петък,въпреки забележките на 3-та ( другари,мафиоти,лечители) да пее вярно заедно с тях днеска е петък утре е четвъртък, той все отговарял:Не мога на бялото да кажа черно!За награда получил втора гърбица и се прибрал в селото неизлекуван.".........................................Най -вероятно и нашия уважаван професор не се е научил да пее вярно като 3 -та силни другари!"Днес е петък утре е четвъртък" Дано да не е вярна тази информация!Да не забравяме неговите думи че по силно от Правото е само "Господ", защото правото е на силния ,независимо как се нарича социализъм, капитализъм ,преходно общество,или нещо друго!инж.Марин Янков 6 курс Право,  ПУ ПС Да  ,не само медийно затъмнение , но има  и  двоен стандарт у нас както и по света! :y: :headbang: :#8: :-) :heart:
hi,

Съвсем неочаквано днес се натъкнах на една информация... от един жълт...  :-D много жълт вестник. И ми стана интересно, че наистина вече 10 дни не чух нищо от официалните медии.
 Та за какво иде реч... Става въпрос за известния нам  :wink: проф. Янко Янков.
След като попрочетох тук-там си мисля, че посочените "факти и обстоятелства"  :-) ... "наливат вода в мелницата" на професора.
Ето и материалчета за любопитните - тук ... и тук... и тук .
Какво е мнението ви?
« Последна редакция: 30.06.2010, 15:46:11 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

law_master

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 547

Незнам Петров, ако е чак толкова опасен за властта не вярвам да го бият посред бял ден и то точно пред съдебната палата където вероятно има и видеонаблщдение. Прекалено аматьорски ми се вижда всичко...
Активен
ЮРИДИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264

Незнам Петров, ако е чак толкова опасен за властта не вярвам да го бият посред бял ден и то точно пред съдебната палата където вероятно има и видеонаблщдение. Прекалено аматьорски ми се вижда всичко...

Така е, няма логика.
Проф. Янков е безобиден за властта именно с постоянното си говорене.Кучетата си лаят-керванът си върви.Къде е логиката, това е човек който години затвор и репресия не са го накарали да спре да казва истината, та раменните фрактури ли ще го спрат.Още повече, че той е от тази категория хора, които  се мобилизират още повече в говоренето.Сиреч от инцидента  морална полза има самият професор.Та по-скоро работата ми мирише на някаква реакция от по-непрофесионални хора, лично засегнати от професора.Навярно по някакъв начин ги е засегнал.
Проблемът който стряска, наистина е около затъмнението.Аз съм непрекъснато в нета, а за първи път чувам за инцидента.

Най -вероятно и нашия уважаван професор не се е научил да пее вярно като 3 -та силни другари!!Да не забравяме неговите думи че по силно от Правото е само "Господ", защото правото е на силния ,независимо как се нарича социализъм, капитализъм ,преходно общество,или нещо друго!инж.Марин Янков 6 курс Право,  ПУ ПС Да  ,не само медийно затъмнение , но има  и  двоен стандарт у нас както и по света! :y: :headbang: :#8: :-) :heart:[quote

Така е, с малкото уточнение, че Проф. Янков има особено мнение за "Господ" и думите му са по-скоро му са, че за този, който си служи с правото, над него ще бъде само небето. :wink: :wink: :wink:
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

Момчета, изобщо не съм съгласен!  :wink:
1. Не е аматьорско... най-простия аргумент - няма хванат аматьор досега  :wink:, въпреки всичките му наблюдения... камери.. охрани... и т.н.
2. Не е изобщо безобиден с постоянното си говорене. Може си има някаква статистика.. някъде.. където след всичките жалби, някой решава, че положението в Бг май не е много демократично...основания да не се отпускат разните му там фондове, пари и т.н. Имиджът на правителството е разклатен, престъпност... всичко се навързва, а правоохранителната система, че и правоприложната  :wink: май не са долюбвани в ЕС. И ако се окаже, че ДАНС наистина е била опорочена още от раждането си да задоволява нечии лични амбици?!
3. Затъмнението (медийното) си е факт неоспорим...  :wink:
4. Най- важният коз! Вярвам на 101% на думите човека, който ме кефи най-много в ПУ (е не е бития професор )- много навътре... в много неща...гаранция, че отлично владее  :wink: полицейското право.
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Напълно е възможно посред бял ден в центъра на София да набият някого.Както е напълно възможно в центъра на Рим,пред съдебната палата до храстите привечер българин ( не казвам кой )  да се изпикае,въпреки видеокамерите.Всичко е човешко-нали пазят Колизеума  ,където са се радвали  и изпадали в екстаз от  смъртта човешка!Сега с нищо не е по различно, освен костюмите и играчките са по усъвършенствани!инж.Марин Янков 6 курс, Право ,ПУ
Активен
Всичко е любов

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет

Напълно е възможно посред бял ден в центъра на София да набият някого.Както е напълно възможно в центъра на Рим,пред съдебната палата до храстите привечер българин ( не казвам кой )  да се изпикае,въпреки видеокамерите.Всичко е човешко-нали пазят Колизеума  ,където са се радвали  и изпадали в екстаз от  смъртта човешка!Сега с нищо не е по различно, освен костюмите и играчките са по усъвършенствани!инж.Марин Янков 6 курс, Право ,ПУ

 :-D  :-D  :-D
Има две съществени разлики:
1. Бай Марин не е обявен за политзатворник №1 на България;
2. Бай Марин и да е ... да кажем уринирал... пред Колизеума е било вечер,  :wink: а тук акцията по сплашването е била на обяд.
 :-D както казва проф. Мръчков по време на изпит, "Колега, тотално сбъркахте двете понятия".  :-D
the next one?  :wink:

П.С. личи ли, че сега, между двете сесии за ДИ има предостатъчно време за щуротии  :wink: ?


Активен
...the WISH is father to the thought !!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Колега не бъди Болен Сидеров!Как можеш да си помислиш че ще се изпикая пред съдебната палата на Рим.Имах предвид племенника ми  ,който е малък и не ходи на училище !Не бъди толкова конкретен след като нямаш видео -запис!тук с тире или без тире, не си спомням  ама , доц.Маровска дано да не чете писанията ми.айде весело лято че ще ходя на вилата! :y: :#8: :-)
Напълно е възможно посред бял ден в центъра на София да набият някого.Както е напълно възможно в центъра на Рим,пред съдебната палата до храстите привечер българин ( не казвам кой )  да се изпикае,въпреки видеокамерите.Всичко е човешко-нали пазят Колизеума  ,където са се радвали  и изпадали в екстаз от  смъртта човешка!Сега с нищо не е по различно, освен костюмите и играчките са по усъвършенствани!инж.Марин Янков 6 курс, Право ,ПУ

 :-D  :-D  :-D
Има две съществени разлики:
1. Бай Марин не е обявен за политзатворник №1 на България;
2. Бай Марин и да е ... да кажем уринирал... пред Колизеума е било вечер,  :wink: а тук акцията по сплашването е била на обяд.
 :-D както казва проф. Мръчков по време на изпит, "Колега, тотално сбъркахте двете понятия".  :-D
the next one?  :wink:

П.С. личи ли, че сега, между двете сесии за ДИ има предостатъчно време за щуротии  :wink: ?



Активен
Всичко е любов

host

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34

Затъмнение (умишлено) може би не, но интелектуална смърт и пълна липса на интерес за нещо различно от функционери на БКП (стари и нови с модни имена) и фолк+спорт събития има.
Активен