argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Държавен изпит по математика и информатика  (Прочетена 1419 пъти)

daniIvanova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Знаете ли какви точно задачи са се паднали на държавния изпит по математика и информатика
Активен

rnedelchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
  • "Get a GREP on yourself!"
    • http://rallybulgaria.com

Не е ли защита на курсова работа ?
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

ако не си намериш курсов ръководител и курсова работа, отиваш на държавен изпит.
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Не само, ако не си намериш, ами и ако успеха ти е под 4.00... Доста често на ДИ е и по-лесно, поне за Информатиката (ако си помниш нещата, разбира се). За спец. Информатика ДИ е един тест с 20 въпроса с 1 верен от 4 възможни и една задача за програмиране, от сорта на тези за КСК Информатика. За спец. МИ не знам какви са теста и задачата, 100% включват и математически въпроси и задачи.

И не е курсова работа и курсов ръководител, а Дипломна работа, респ. Ръководител на Дипломната работа. И тогава се явяваш на Защита на Дипломна работа (заменя ДИ).
Активен

JOKe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2656
  • Code or Die

а да малко обърках кърсова с дипломна може би щото повечето дипломни и за курсови не стават камоли за дипломни..
Още си спомням някакви студенти при Тотков бяха написали само някакви уроци WTF ? според мен си бяха за 2 и то не защото нищо не знаеха или не бяха направили а защото дипломния им ръководител се подиграваше с специалност информатика :)
Активен

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Найдене, без такива квалификации, моля те!
Активен