argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Прехвърляне от друг ВУЗ в Пловдивски университет "Паисий Хилендарски"  (Прочетена 3378 пъти)

abojeee

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,
интересува ме прехвърляне от друг ВУЗ в ПУ "Паисий Хилендарски". При положение, че съм 2-ри за 3-ти курс Право в ЮЗУ "Неофит Рилски" гр. Благоевград , но имам ликвидация( ликвидационна сесия 1-10 септември) възможно ли е да се прехвърля в Пловдивския и ако Да какво е необходимо, а ако НЕ то какви са сроковете за подаване на молба за прехвърляне за да знам ако сроковете са септември може да успея да се явя на ликвидацията и съответно да подам молба за прехвърляне...ии въобще какви са шансовете да ме одобрят за преместване ако всичко което се изисква от мен е спазено(нещо като статистика на каква част от кандидаствалите за преместване са удобрени)???Благодаря предварително!
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Имаш огромни шансове ,ако си вземеш изпита на ликвидацията и постигнеш  среден успех от учебната година за редовна форма 5-00  ,за задочна форма 4-50 , Алгоритъм: 1)вземаш си академична справка ,  2)купуваш си молбичка и я попълваш , 3)правиш дарение .2000-3000 лева ,-  но точната сума ще я научиш от инспекторката в стая 202 на ректората,тя ще ти даде формуляр за дарение,4) ще го платиш в банката на двора и  5)ще ходиш на лекции- в ректората се провеждат. :-)
Активен
Всичко е любов

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page

Имаше и хватката, че трябва и двамата декани да са съгласни, при което нашият ще е съгласен (дарение имаме), но на ЮЗУ губи бройка, държавна субсидия и прочие и не е ясно ще се съгласи ли? Затова първо си проучи в твоят си факултет как са нещата.
Активен