argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Магазинна мрежа за ползване на купони  (Прочетена 3174 пъти)

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Re:Магазинна мрежа за ползване на купони
« Отговор #1 -: 15.07.2010, 21:15:10 »

това е за преподаватели и служители на университета
Активен
С. Цветков

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:Магазинна мрежа за ползване на купони
« Отговор #2 -: 15.07.2010, 21:22:56 »

Ха, благодаря много! Имам един купон за 20 лева от доста време и не знам къде да го похарча.
:bow:
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Магазинна мрежа за ползване на купони
« Отговор #3 -: 15.07.2010, 22:12:10 »

Уточнение.Освен за преподаватели и служители при даване на кръв пролет и есен  всички студенти дарили кръв също имат право на тия купони,но сумата е по -малка.Най-близкия магазин е на изток от Хотел Тримонциум.
Ха, благодаря много! Имам един купон за 20 лева от доста време и не знам къде да го похарча.
:bow:
Активен
Всичко е любов

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re:Магазинна мрежа за ползване на купони
« Отговор #4 -: 16.07.2010, 16:32:27 »

Уточнение първо (за Наско) - купоните са със срок на валидност до календарна година. Ако имаш стари, те просто не важат вече. Отгоре на всичко и ги сменят всяка година, така че този списък е актуален само за в момента.

Уточнение второ (за бай Многознаин Навсякаманджамерудиев) - купоните по пет лева от кръводаряването са тотално различни от това, което служителите получават. И общо взето важат само в онова магазинче зад Тримона. Едно време имаше и едно отсреща точно срещу подлеза, ама го бутнаха.
Активен
Физически Факултет

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Магазинна мрежа за ползване на купони
« Отговор #5 -: 16.07.2010, 18:04:47 »

Кухненския работник , г-н Николов ,ти ако не правиш разлика между купон на стойност 20 лева и купон на стойност 5 лева ,хората го могат.И едното е купон и другото е купон.Основанията за даването са различни,но явно твоята заядлива душица се хваща за всяка дума.Гледай си кухнята  ,
Уточнение първо (за Наско) - купоните са със срок на валидност до календарна година. Ако имаш стари, те просто не важат вече. Отгоре на всичко и ги сменят всяка година, така че този списък е актуален само за в момента.

Уточнение второ (за бай Многознаин Навсякаманджамерудиев) - купоните по пет лева от кръводаряването са тотално различни от това, което служителите получават. И общо взето важат само в онова магазинче зад Тримона. Едно време имаше и едно отсреща точно срещу подлеза, ама го бутнаха.
че манджата ще ти изгори!
Активен
Всичко е любов

Стефан Николов

  • Глобален Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
  • lowstef
    • Блогчето ми
Re:Магазинна мрежа за ползване на купони
« Отговор #6 -: 16.07.2010, 18:55:18 »

Има ли начин да бъдеш накаран да не плямпаш, когато не знаеш? Купони за кръводаряване съм получавал от 2002ра година насам. Купони като служител взимам последните две години (сегашните се чакат "всеки момент"). И са тотално различни. И важат на различни места. Но ти пак си лалаш без да си имаш и идея за какво се говори. Нищо ново под слънцето :roll:

Опита за заяждане с кухнята беше наистина жалък, дори и по твоите стандарти.
Активен
Физически Факултет

Светослав Енков

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1864
    • Shark's Home Page
Re:Магазинна мрежа за ползване на купони
« Отговор #7 -: 24.07.2010, 17:14:16 »

Купоните са различни. Сегашните са ваучери за храна, издадени от фирма ЕТАР и важащи в цитираната в темата обява на сайта на ПУ. Валидни са до 31.12.2010. По 10 лв единият са. Наско явно има по 20 лв от тия за Билла, ама те не бяха ли по 5 лв?
Активен