argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Въпросче  (Прочетена 712 пъти)

Zamunda

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Въпросче
« -: 04.08.2010, 01:48:35 »

Здравейте всички! Приет съм "начална училищна педагогика и чужд език" . Та ако може да ми кажете нещо повече за тази специалност. Добра ли е. Какво се учи? Чуждия език по избор на студента ли е?? Изобщо всичко.  :-)
Активен

Nasko_M

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 145
Re:Въпросче
« Отговор #1 -: 04.08.2010, 02:09:56 »

Ами аз също съм тази педагогика 2 година и ми харесва много. Можеш да избираш чужд език между Английски и Немски. Ще ти изброя част от предметите които се учат: Математика, Съвременен български език, История на педагогиката и Българското образование, Психология, Английски език (които аз избрах), Спорт (избираем), Езикознание и др избираеми предмети които ще ви ги представят на място. НАИ ВАЖНОТО НЕ СЪЖАЛЯВАИ ЗА ИЗБОРА СИ!  :-)
« Последна редакция: 04.08.2010, 02:20:11 от Nasko_M »
Активен

gogofen

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Въпросче
« Отговор #2 -: 04.08.2010, 12:51:58 »

Здравейте всички! Приет съм "начална училищна педагогика и чужд език" . Та ако може да ми кажете нещо повече за тази специалност. Добра ли е. Какво се учи? Чуждия език по избор на студента ли е?? Изобщо всичко.  :-)


Ехааа колега  :-D Най-после един да се появи!
Активен

Zamunda

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Въпросче
« Отговор #3 -: 04.08.2010, 13:14:04 »

Емм , ще се видим на есен  :-D
Активен

svetla asenova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Въпросче
« Отговор #4 -: 13.08.2010, 20:53:10 »

еййййй бъдещи колеги, интересно и забавно е да учеш НУПЧЕ- гарантирам ви няма да съжалявате :sun: :sun: успех на всички нови колеги :rock: :rock: 8-)
Активен