argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: няколко въпроса относно настаняване в общежитие (1-ви курс)  (Прочетена 3062 пъти)

veri___

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

От информацията, дадена в сайта, разбирам, че деца с един родител (единия починал) се настаняват в общежитие без да участват в класирането за настаняване. Добре, но все пак кога трябва да подам документите и кои точно документи? Даденото е "Документи за участие в класиране за настаняване в общежитие" - първо, второ, трето и т.н. (при положение, че няма да участвам в класиране, да подавам ли изброените отдолу документи). След това са дадени документите, които са необходими при настаняването (аз направо тях ли да подавам, нали все някой трябва да уведомя, че искам общежитие, няма как да ида последния ден  и да кажа - настанете ме и мен).

Един от документите, които трябва да представя е "Удостоверение за извършена адресна регистрация" - какво представлява и откъде си го набавям?
Документите за брутен доход на семейството (от последните 6 месеца)... ПОСЛЕДНИТЕ не са ли "април - септемви" (в сайта в скоби е написано "януари - юни")?
Искам да преведа парите за семестъра по-рано (за да не се редя на опашка в деня на записването, тъй като работя и нямам много време) - в коя банка да стане това? И на кой IBAN? Не намерих информацията в сайта...



Това е засега, благодаря предварително!
Активен

Камелия

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 323
  • Love your life!

За общежитията по-добре попитай на телефон: 032/261 329 (в сайта не видях друг телефон). :-)


ТАКСИ ЗА ОБУЧЕНИЕ СЕ ВНАСЯТ, КАКТО СЛЕДВА:

ЗА СПЕЦИАЛНОСТИТЕ, ЗАПИСВАНЕТО В КОИТО СЕ ИЗВЪРШВА В РЕКТОРАТА: В БЮРО „ПРИЕМ ТАКСИ", КЛОН НА „УНИКРЕДИТ БУЛБАНК", ПАРТЕР (ВХОД ОТКЪМ ЮЖНАТА ЧАСТ НА ДВОРА).

ЗА СПЕЦИАЛНОСТИТЕ, ЗАПИСВАНЕТО В КОИТО СЕ ИЗВЪРШВА В НОВАТА СГРАДА, ТАКСИТЕ СЕ ВНАСЯТ В НОВАТА СГРАДА - СТАЯ № 123, бул. „България" № 236.


П.П. Ето и къде е записването за отделните специалности : http://uni-plovdiv.bg/GetResource?id=958
 
 Успех!
 
 
Активен

veri___

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Днес звънях мноооого пъти на този телефон... естествено никой не ми вдигна...
Когато попълвам бележката ще трябва да попълня номера на банковата сметка на университета, който не намирам..
Ако някой от модераторите или администраторите знаят нещо по въпросите ми - моля, отговорете, не искам да ходя 3 пъти до Пловдив, нямам излишно време за губене.
Активен

veri___

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Иначе благодаря кармелита, но имам нужда от помощ от някой, който е по-навътре в нещата... все пак никъде не откривам отговори на въпросите си, така че едва ли и другите ще знаят. Ще продължавам да звъня на дадения телефон :)
Активен

onel0ngG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

И аз имам подобни питания , обаче докат не се наредиш на километричната опашка няма да ги разбереш :)
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616

Социално-битови въпроси са в отпуска, така че няма кой да ти отговори в момента.
Активен

radost_91

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Съжалявам че питам тук, но първокурсниците по бал ли ги класират и колко г/д приемат?За да знам дали да търся квартира.Колко са общежитията на ПУ-то?
Мерси предварително :)
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"

ПУ разполага с 1140 легла
Активен
С. Цветков

radost_91

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

И кога най-късно мога да подам документи за общежитията, защото не намерих нищо.И се чудя въобще дали има шанс да ме вземат там.А и мисля да подавам документи за трето класиране.
Активен

S.Cvetkov

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 433
  • Самуил Ц.
    • Стундетски съвет при ПУ "Паисий Хилендарски"
Активен
С. Цветков

essential

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
  • Only God can judge me ...

http://uni-plovdiv.bg/news.jsp?ln=1&id=1117&newsPageNumber=1
прочети тук.

Здравей, очаквам на 3-то класиране да ме приемат желаната специалност и ако реша на 23, 24 или 25 да отида да се записвам, тогава ли трябва да нося всички тези необходими документи за общежитие ? При същата инспекторка ли се подават молбите за общежитие ? Само това неуспях да разбера ?
Активен
Never let the fear of striking out keep you from playing the game! ...