argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: документи  (Прочетена 1289 пъти)

toshetyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
документи
« -: 06.08.2010, 22:26:35 »

Добър вечер! Искам да попитам как стоят нещата с това удостоверение от психиатричното заведение. Къде точно се намира това и веднага ли ми го дават , става въпрос че от вторник съм в пловдив и за 3 дена ще мога ли да го взема и да се запиша в университета? Благодаря предварително за отговора  :-)
Активен

red_bull

  • Гост
Re:документи
« Отговор #1 -: 06.08.2010, 22:33:51 »

 Отиваш в районното психиатрично заведение по местожителство,носиш си лична карта и 20лв ми струваше на мене.Става веднага! :wink:
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:документи
« Отговор #2 -: 06.08.2010, 22:35:32 »

Ами то имаше даже и снимка на диспансера, става много бързо ,струвало 4 лева казаха.не се чака както едно време по 10-15 минути сме чакали за такова удостоверение.
Добър вечер! Искам да попитам как стоят нещата с това удостоверение от психиатричното заведение. Къде точно се намира това и веднага ли ми го дават , става въпрос че от вторник съм в пловдив и за 3 дена ще мога ли да го взема и да се запиша в университета? Благодаря предварително за отговора  :-)
Активен
Всичко е любов

toshetyy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:документи
« Отговор #3 -: 06.08.2010, 22:41:23 »

благодаря много! Аз понеже се притесних че ако се чака много и не се взима веднага да не изпусна срока. А то всъщност там някъде на пещерско шосе ли се намира
Активен

ruskinchetoocb

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:документи
« Отговор #4 -: 27.08.2010, 15:01:15 »

Да там се намира, около болницата.  На мен ми струваше 4 лева и става веднага.
Активен