argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: прехвърляне в редовно обучение  (Прочетена 2009 пъти)

Paradise

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7

Здравейте! Интересува ме дали третокурсниците имат право да преминат от задочна в редовна форма на обучение?

благодаря предварително
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:прехвърляне в редовно обучение
« Отговор #1 -: 10.08.2010, 15:34:05 »

Омръзна ми да ви повтарям , че след първи курс всеки студент има право да сменя колкото си иска форми на обучение и Вузове стига да отговаря на необходимите условия.Необходим успех и съгласие на ръководителя на факултета (нарича се Декан).При смяна на факултети двамата декани-тяхно съгласие или разрешение).При смяна на ВУЗ- Разрешение на Ректор.Хора четете Правилника на университета! Който не чете -го ебават отвсякъде.Както днес на един кандидат студент му взели 16 лева за такси от централна гара до Нова сграда.Ха ха ха Брояча му тръгнал от 4 леваХа ха ха.инж.Янков 6 курс, Право,ПУ...
Здравейте! Интересува ме дали третокурсниците имат право да преминат от задочна в редовна форма на обучение?

Активен
Всичко е любов

Paradise

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:прехвърляне в редовно обучение
« Отговор #2 -: 11.08.2010, 00:23:49 »

Znam,che v pravilnika pishe,che imame pravo. A dali dekanite se syglasqvat ?
« Последна редакция: 11.08.2010, 00:26:21 от Paradise »
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:прехвърляне в редовно обучение
« Отговор #3 -: 13.08.2010, 15:49:07 »

Откъде да знам.аз да не съм декан.Аз не знам съдийката  какво е сънувала и колко тека е отнесла снощи вечер , дали си е пила кафето с мляко сутринта ,в  какво настроение ще бъде в залата  преди обяд , дали няма да и дойде мензиса след обяд  , камо ли да знам декана какво мисли.Единствения начин е да подадеш молба и като видиш резолюцията ще разбереш дали мисли положително или отрицателно.Всичко е човешка направа, следователно  никой не знае , когато гласува за даден ректор или декан или кмет или министър какво Прасе  или Искърско Говедо ще излезе накрая!инж.Янков 6 курс  ,Право  ,ПУ :y: :-) :makeup: :sun: :#3: :#6:
Znam,che v pravilnika pishe,che imame pravo. A dali dekanite se syglasqvat ?
Активен
Всичко е любов