argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Градски транспорт в Пловдив и добра идея ли е да се пътува с него?  (Прочетена 13609 пъти)

bambinaghost

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

HellCreep, ако си близо до стадиона, не е хич много - 5 мин. максимум. А иначе за откриването, аз съм 4 курс, но ще ходя. Нямам си работа :D Изобщо не е задължително. После, когато ви разпределят по специалности в аудиториите, е мааааалко по-интересно, но няма да изпуснеш нищо. Освен ако искаш да се запознаеш с колегите си преди 4 октомври. :)
Активен

EXMIN7R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

Здравейте!
Искам да попитам къде точно се намира бюрото за карти на бул."Княгиня Мария Луиза" и дали е необходим друг документ освен уверението и снимка? С такава карта се пътува без да се купува билет или просто се получава намаление?
Благодаря предварително!
Активен

aMoPe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 720
  • Маркетинг Р, IV курс

Интересува ме кой автобус тръгва от Царевец 1 ... и спира близо до ПУ, за 222 знам .. коя е най-бликата спирка? Централна гара .. или ?
Активен
You must be the change you wish to see in the world!

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Здравейте!
Искам да попитам къде точно се намира бюрото за карти на бул."Княгиня Мария Луиза" и дали е необходим друг документ освен уверението и снимка? С такава карта се пътува без да се купува билет или просто се получава намаление?
Благодаря предварително!
Бюрото се намира малко след Катедралата,и след църквата св.Петка,с тази карта се патува без пари в целия градски транспорт.Не е необходимо друго освен уверение,студентска книжка(понякога искат),и снимка.
Активен

EXMIN7R

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24

bqrqn4eto, благодаря за бързия отговор!  :-)
Активен

Vas3to_90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
  • Превод и бизнес комуникация

Интересува ме кой автобус тръгва от Царевец 1 ... и спира близо до ПУ, за 222 знам .. коя е най-бликата спирка? Централна гара .. или ?
26 спира пред Ректората. 29 спира на Сточна гара, но от там е близо. Все пак провери и в сайта на градски транспорт, за да не те излъжа http://www.masov-gt.com/
Активен

aMoPe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 720
  • Маркетинг Р, IV курс
Активен
You must be the change you wish to see in the world!

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

bqrqn4eto, благодаря за бързия отговор!  :-)
За нищо,помагам с каквото мога :)
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions

За изкарването на карта за градския транспорт ВИНАГИ искат студентска книжка с квадратния печат в нея, на който пише РЕДОВНО обучение :)
Активен

HellCreep

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Та на бързо ме съкратиха и утре ще ходя ама къде се намира тая концертна зала че да не се лутам 1 час докато я намеря? Някой може ли да ми обясни къде се намира?


Да питам какви интернет доставчици има в кючука  че искам да си върза интернет но нещо не мога да намеря стабилна фирма с покритие там.
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Концертна зала се намира на центъра до хотел тримонциум и военния клуб.Колкото до интернета  в кичука има на DCC и Евроком(поне за тях знам) от двата ти препоръчвам евроком не съм имала проблеми  откакто съм с него вече 2 година да е спирал 3-4 пъти наи много и то ако има буря или нещо подобно.
Активен

HellCreep

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

А то това в концертната зала колко ще продължи че като гледам от факултета ще ни събират в 15:30?
Активен

bqrqn4eto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 475
  • Философия

Не вярвам да е повече от час,ако успееш да се добереш до залата де,че ще е голям гъч.
Активен

HellCreep

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

 :-D предполагам. Най-вероятно ще си тръгна и изобщо няма да се занимавам. То там явно ще се говорят общи приказки и няма да има нищо важно като информация. Като гледам в университета си има информация за специалностите и всичко та явно там ще е важната част :)
Мерси много за информацията.
Видях си и програмата и остава да разбера в коя сграда са дадените предмети. :)
Хайде сега ако може и да ми обясните как да стигна до мястото от където мога да си извадя карта за градски транспорт? В смисъл нещо автобус има ли дето да спира до тази сграда или трябва пеша да се ходи?
Активен

mineralna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

HellCreep във вашето село на  " онзи" ли си говорите.Аз живея на Димитър Талев в най-далечния край и смея да твърдя че до пу-то ми отнема 40 мин.нормално ходене пеша.Ако нямах лекции в новата сграда нямаше да си вадя карта,защото млади сме,здрави сме и защо да плащаме за градски транспорт когато краката ни са за това.За автобусите 1 и 7 няма да имаш никакъв проблем,защото минават на всеки 5 минути и взимат разтоянието до пу-то за 15 минути някъде.Квартирата знам за коя говориш и мога да ти кажа че си оцелил хубаво място,защото е оживено,спирката ти е точно пред вратата,докато аз трябва да ходя доста до моята.
Активен

HellCreep

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

Не знам за кое село говориш майна.
Темата е за кофата ако на модераторите им се занимава. Получих отговор на всичките си въпроси за което съм много благодарен. Лек ден на всички.
Активен

kristr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

За изкарването на карта за градския транспорт ВИНАГИ искат студентска книжка с квадратния печат в нея, на който пише РЕДОВНО обучение :)

Амии да, днес след час и половина чакане дойде и моя ред и само като казах, че нямам студентска книжка ии веднага ме изпъдиха.. дори не ми погледнаха студентската карта, така че носете! :)
Активен
=)

hristorr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

А всеки месец ли като си правиш карта трябва да имаш уверение?
Активен

Breathe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 347
  • delusions

А всеки месец ли като си правиш карта трябва да имаш уверение?
Да.
Активен

Niko20

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26

Еми по лесно е да си изкараш карта за 3-4 месеца, отколкото секи месец да ходиш да се редиш там на опашки.  :-)
Активен