argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебни програми и въпроси свързани с тях, тук!  (Прочетена 68767 пъти)

julysmorning

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Някой знае ли кога излиза учебната програма за 1-ви курс АФ?Зная,че е твърде рано,но поне до 1-ви ще бъде ли изнесена?





Мод. Моля отнасяйте всички въпроси относно програми, графици, разписания и т.н. тук а не в отделни теми.
« Последна редакция: 25.09.2010, 20:55:01 от BlackGuardian »
Активен

Vas3to_90

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 124
  • Превод и бизнес комуникация
Re:учебна програма за 1-ви курс АФ 10/11
« Отговор #1 -: 24.09.2010, 13:19:34 »

Програмите излизат 1-2 дни, преди началото на годината. Някъде към 29-30
Активен

julysmorning

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:учебна програма за 1-ви курс АФ 10/11
« Отговор #2 -: 24.09.2010, 13:20:19 »

Благодаря за информацията! :-)
Активен

BlackGuardian

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike

Излязоха всички програми за филологическия факултет, могат да бъдат намерени в линка по - долу:

http://slovo.uni-plovdiv.bg/?page_id=3611
Активен

petia91_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

а откъде може да разберем коя група сме?
Активен

andreana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте,може ли някой да ми отговори какво значи 1б,1в,1а най-горе на програмата и защо пише че ще имаш 2 предмета по едно и също време т.е едно под друго са в един и същи ден,а няма промяна в часа.За първа година съм и няма кои да попитам. :-) :-)
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Здравейте,може ли някой да ми отговори какво значи 1б,1в,1а най-горе на програмата и защо пише че ще имаш 2 предмета по едно и също време т.е едно под друго са в един и същи ден,а няма промяна в часа.За първа година съм и няма кои да попитам. :-) :-)

1а,б, в са подгрупи т.е ако ти си 1а си гледаш програмата само за 1а, така аналогично за б и в просто се изреждате :-)
« Последна редакция: 30.09.2010, 20:45:14 от Blancanieves »
Активен

andreana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

За Бъл. и Руски питам и има вероятност със сестра ми да не сме заедно а да ни разделят на групи
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

За Бъл. и Руски питам и има вероятност със сестра ми да не сме заедно а да ни разделят на групи
Групите се разделят по факултетни номера, ако са близки може да сте в една група.
Активен

andreana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

А на 1-ви ли ще ни кажат коя група  си или трябва при инспекторката да проверя?По колко човека са в една група,защото нашата разлика в номера е само 5 цифри.Благодаря много за отделеното време  :-) :-)
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

А на 1-ви ли ще ни кажат коя група  си или трябва при инспекторката да проверя?По колко човека са в една група,защото нашата разлика в номера е само 5 цифри.Благодаря много за отделеното време  :-) :-)
Най- вероятно на първи ще разберете.А в група ще сте около 10-12 човека, зависи колко човека ви е специалността и ще ви разделят поравно.
Активен

andreana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Благодаря  много.
Активен

Тереза

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31

ъъ супер съм неориентирана ама за БФ,защо има програма само за Понеделник и Сряда ? иии каво значи 1 гр Бълг. фолклор 2седм.,15 с.з. Странджева ? и това 1 а – 1 седм.АВИТО лаб. ТСО ? предполагам че е аудио-визуални и такива глупости предмета.но ТСО ? и не мога да имам само три предмета на седмица,нали ?само Понеделник и Сряда ?  :-X :s:

Активен
колко е важно да НЕ бъдеш сериозен <3___0.

HellCreep

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

А днеска нещо учителите споменаха че даден предмет ще се учи примерно 1 седмица а втората не или нещо такова но не мога да намеря такъва програма никъде в сайта (става дума за Английска филология) има ли такова нещо изобщо и ще излезе ли такъва програма на сайта на факултета?
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

А днеска нещо учителите споменаха че даден предмет ще се учи примерно 1 седмица а втората не или нещо такова но не мога да намеря такъва програма никъде в сайта (става дума за Английска филология) има ли такова нещо изобщо и ще излезе ли такъва програма на сайта на факултета?
В академичния календар пише коя седмица е първа и коя втора.Сега като почнем на 4-ти е първа, ако в програмата на предмета ви пише първа седмица ще го карате сега, а следващата няма и така през седмица.
http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp;jsessionid=1A81F092BF06A700EE198E8346072F5C?ln=1&id=311
Активен

Nenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

1 седмица значи 4е примерно тази седмица ще имаш този предмет  а другата седмица няма да имаш т.е. се редува през седмица
Активен

Nenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

има ли тук хора от БЕАЕ 2 курс
Активен

andreana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Здравейте не трябваше ли днес да ни кажат кая група сме,защото в понеделник не знам в колко часа да ходя?В коридора чух да отидем в понеделник за 1-я час и сме щели да разберем кой на какво ниво е и тогава ще ни разделят.Питам това така ли е или съм чула грешна информация.
Активен

Valentina_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравейте не трябваше ли днес да ни кажат кая група сме,защото в понеделник не знам в колко часа да ходя?В коридора чух да отидем в понеделник за 1-я час и сме щели да разберем кой на какво ниво е и тогава ще ни разделят.Питам това така ли е или съм чула грешна информация.
Не си чула грешно, ако си с чужд език би трябвало да ви разделят според нивото на владеене на езика.
Активен

andreana

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12

Благодаря,много ми олекна
Активен