argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебни програми и въпроси свързани с тях, тук!  (Прочетена 68790 пъти)

anathema

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравейте,колеги.
Гледам сега програмата за първи семестър на лингвистика с ИТ (английски и немски) и се чудя ли чудя - как да ида във вторник на практически немски (337 с.з,нова сграда),да бъда на тази лекция до 12 часа,а следващата ми да започва веднага след нея,само че в ректората ?Грешка в програмата или аз не съм догледала нещо ?
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/

Здравейте,колеги.
Гледам сега програмата за първи семестър на лингвистика с ИТ (английски и немски) и се чудя ли чудя - как да ида във вторник на практически немски (337 с.з,нова сграда),да бъда на тази лекция до 12 часа,а следващата ми да започва веднага след нея,само че в ректората ?Грешка в програмата или аз не съм догледала нещо ?
Няма грешка така са нещата, просто ще се разберете с преподавателя на следващата лекция, че може да закъснявате или пък да се разберете с поне 15 минути по-късно да започвате. Това са реалностите, свиквайте!  :-D
Активен

anathema

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

О,Боже....Що за недомислица ?   :?
Активен

mikimikov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Да попитам, аз съм 1курс приложна лингвистика англ+френски език и няма да ми е възможно да присъствам на 1окт, та да попитам дали правилно съм разчел програмата си, че съм Обща Група С от програмата на ПЛ Английски+испански/новогръцки/турски и съм от понеделник от 10.30 в СГРАДА  4
ПЕДАГОГИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ - БУЛ. ”БЪЛГАРИЯ” № 236??? Съжалявам за тъпия въпрос и благодаря предварително.
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II

Имам въпрос,аз съм също втора година в тази специалност (само че френски),но се преместих от друг университет и искам да попитам относно групите,видях че немския са на б1 и б2 а,за френския видях само че са една група а,без а1 и а2.Това значи ли,че ние (френския) сме си само а група?И още един въпрос относно 2 курс лингвистика АЕ  и ФЕ- там където не пише групи всички заедно ли сме?  :-D :hihi:  :bow: извинявам се ако ви се стори глупаво питането ми :)
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

BlackGuardian

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 307
  • Seek 'n' Strike

Да, е отговорът и на двата въпроса  :wink:
Активен

krystalche

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
  • Лингвистика с ИТ /АЕ+ФЕ/ II

 :rock: :bow: мерси много за отговора :)
Активен
----- ----- ------ -----> n0 cONEc_|_I0N

mikimikov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Благодарско и от мен.
Активен

petia91_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

къде се намира лаб. ТСО?
Активен

ekaterinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
« Последна редакция: 03.10.2010, 11:44:57 от BlackGuardian »
Активен

mineralna

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Къде се намира 24 семинарна зала?Разбрах че е във сградата по химия,но къде е тя...?
Активен

Sincere

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

къде се намира лаб. ТСО?
В Ректората, ако не се лъжа, е на втория етаж. Края на коридора, после дясно, в дъното.
Активен

Exisss

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Някой знае ли коя е актуалната програма за български и турски език? В сайта е публикувана нова, а на таблото пише старата. С коя програма трябва да се съобразявам? От информационния център ми казаха, че е тази на таблото, но не съм сигурна след като е публикувана в сайта нова.
Активен

Nenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Български и английски 2 курс
« Отговор #33 -: 04.10.2010, 18:29:03 »

аз се прехвърлих в БЕАЕ 2 курс и искам да питам кога са ни лекциите  :-)
Активен

lifegiver

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Я тези,които са по наясно да кажат как може да се разбере дали си в новата или ректората ?
Активен

Nenchev

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Български и английски 2 курс
« Отговор #35 -: 04.10.2010, 20:52:09 »

има ли някой от БЕАЕ 2 курс
Активен

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Я тези,които са по наясно да кажат как може да се разбере дали си в новата или ректората ?
Гледаш си в програмата в коя зала или аудитория  имаш и проверяваш местоположението им оттук http://uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=369
Активен

anathema

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

А за втори семестър на редовното обучение кога излизат програмите ?  :roll:
Активен

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс

Да попитам, аз съм 1курс приложна лингвистика англ+френски език и няма да ми е възможно да присъствам на 1окт, та да попитам дали правилно съм разчел програмата си, че съм Обща Група С от програмата на ПЛ Английски+испански/новогръцки/турски и съм от понеделник от 10.30 в СГРАДА  4
ПЕДАГОГИЧЕСКИ ФАКУЛТЕТ - БУЛ. ”БЪЛГАРИЯ” № 236??? Съжалявам за тъпия въпрос и благодаря предварително.

А къде намери програмата? Че нещо се изгубих из сайта...
И аз съм същата специалност, също 1ви курс...
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

къде се намира лаб. ТСО?
В Ректората, ако не се лъжа, е на втория етаж. Края на коридора, после дясно, в дъното.

Лаборатория ТСО има и в Нова Сграда в крилото на Педагогическия  факултет - в подземния етаж!
Активен