argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебни програми и въпроси свързани с тях, тук!  (Прочетена 68762 пъти)

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Добре нямаше ли да ни ги раздават на първите лекции книжките? Аз не помня в коя зала се записвах.
Активен

rvasileva

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте,
Тази година си възобнових студентските права и инспекторката ми съобщи,че от известно време са въведени факултативни дисциплини, по които трябва да държа изпит, за да мога да се дипломирам. Каза ми също,че ги обявяват в сайта и трябва да си избера от посочения списък...
Въпросът ми е...Къде мога да намеря споменатият списък, колко дисциплини трябва да си избера и как става записването за тях...Споменаха ми нещо,че ставало чрез отговорник на курс, но аз нямам курс :)
...Специалност Български и история съм (4 курс) и трябваше да завърша 2005/2006г...

Благодаря предварително...
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

как да нямаш курс.нали си възстановена в 4 курс ,но се обърни към хора от 2 или 3 курс да те запишат за тия факултативни дисциплини.в спец.Право всеки сам си подава до инспекторката молба за тия дисциплини .не знам при вас как е.
Активен
Всичко е любов

petrov1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Здравейте, колеги! Искам да попитам дали някой може да ми обясни как да разчета пуснатата в сайта програма за моята специалност - Приложна лингвистика с Френски и Английски? Изнесените в сайта програми са комбинирани по неразбираем за мен начин "ПРИЛОЖНА ЛИНГВИСТИКА ФРЕНСКИ ЕЗИК И ИСПАНСКИ ЕЗИК, ФРЕНСКИ ЕЗИК И АНГЛИЙСКИ, ФРЕНСКИ ЕЗИК И  РУСКИ ЕЗИК". Не мога от тази програма да разбера утре къде и кога трябва да ходя... Ако може някой да обясни ще съм много благодарен! Ето и линк към програмта която уж е и за мен: http://files.slovo.uni-plovdiv.bg/schedule/pl_feispe1.doc Smiley
Активен

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Аз съм френски с испански и на мен ми беше трудно да я разбера....програмата ти е без испанския и руския език.
Активен

Daws

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

От линка с програмите малко се обърках а да си кажа честно дори не знам дали съм в Ректората или в новата сграда (която дори не знам къде е и с какво да ида) а на откриването не споменаха нищо за моята специалност Английски + испански (приложна лингвистика) казаха в понеделник ще раздават книжки и тн. но не казаха  къде и от колко часа...?Казаха,че в сайта има информация но от 1 час се ровя и намерих само програмата която е малко объркана...
Айде някой колега да каже къде и кога (час) утре трбява да бъда и трябва ли да нося нещо с мен ?  :mmm: :mmm: :mmm:
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook

От линка с програмите малко се обърках а да си кажа честно дори не знам дали съм в Ректората или в новата сграда (която дори не знам къде е и с какво да ида) а на откриването не споменаха нищо за моята специалност Английски + испански (приложна лингвистика) казаха в понеделник ще раздават книжки и тн. но не казаха  къде и от колко часа...?Казаха,че в сайта има информация но от 1 час се ровя и намерих само програмата която е малко объркана...
Айде някой колега да каже къде и кога (час) утре трбява да бъда и трябва ли да нося нещо с мен ?  :mmm: :mmm: :mmm:

Залите можеш да видиш оттук:
http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=369
Активен
Love, love and love.

Daws

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

ОК това са залите,но как да разбера коя група съм,защото в програмата всички са разпределени по групи и аз нз в колко часа трябва да ида... имам основи на превода в новата сграда и всяка група има в различен час пак там. На всичкото отгоре не знам как да стигна до нея...  :-X
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook

До нова сграда на ПУ отиват автобуси № 4, 20, 44, 222.
Активен
Love, love and love.

slynchice

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

ОК това са залите,но как да разбера коя група съм,защото в програмата всички са разпределени по групи и аз нз в колко часа трябва да ида... имам основи на превода в новата сграда и всяка група има в различен час пак там. На всичкото отгоре не знам как да стигна до нея...  :-X
Ако фак. ти номер завършва на 01, или 02 или 03 .... до 15 значи си група а1 , ако завършва от 16 до 30 значи си група а2 , дано си разбрал/а :)
Активен

hightrate

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Ако съм разбрал точно студентите от специалност Лингвистика с ИТ започват с лекции в с.з 304, която се намира на булевард Българиа 236 ? След като още не съм наясно с маршрута на градския транспорт , горе-долу колко ще ми излезе да стигна с такси до там ? 
Активен

Daws

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

ОК това са залите,но как да разбера коя група съм,защото в програмата всички са разпределени по групи и аз нз в колко часа трябва да ида... имам основи на превода в новата сграда и всяка група има в различен час пак там. На всичкото отгоре не знам как да стигна до нея...  :-X
Ако фак. ти номер завършва на 01, или 02 или 03 .... до 15 значи си група а1 , ако завършва от 16 до 30 значи си група а2 , дано си разбрал/а :)
Фак номер го пише в УВЕРЕНИЕТо ако не се лъжа (защото срещнах 2 номера ) единия е 1103771023 (а другия е 71711 с който влезнах на изпита)
Та значи съм а2 или се заблождавам?
Цитат
12.00-13-00 - А2 - Основи на превода Павлов, 306      
Сградата на бул.България 3етаж 306 семинарна зала ?Дано не съм объркал нещо и да не отида утре защото дори нямам студентска книжка ... :S
« Последна редакция: 02.10.2011, 20:33:09 от Daws »
Активен

slynchice

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

ОК това са залите,но как да разбера коя група съм,защото в програмата всички са разпределени по групи и аз нз в колко часа трябва да ида... имам основи на превода в новата сграда и всяка група има в различен час пак там. На всичкото отгоре не знам как да стигна до нея...  :-X
Ако фак. ти номер завършва на 01, или 02 или 03 .... до 15 значи си група а1 , ако завършва от 16 до 30 значи си група а2 , дано си разбрал/а :)
Фак номер го пише в УВЕРЕНИЕТо ако не се лъжа (защото срещнах 2 номера ) единия е 1103771023 (а другия е 71711 с който влезнах на изпита)
Та значи съм а2 или се заблождавам?
Цитат
12.00-13-00 - А2 - Основи на превода Павлов, 306      
Това е нова сграда така ли да разбирам?(Понеже на другите групи пише нова срада а при мен няма обозначено ...  :mmm: :?

Да , 12 и 30 отиваш в нова сграда , 306 сем. зала , на 3тия етаж е май :))
Активен

Daws

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Супер значи ,всичко се изясни освен едно ,има доста часове пред който няма никакви групи ,а пък не може да са общи всички тъй като има Френски а аз няма как да уча Френски ...някой може ли да разясни и т'ва за последно.Благодаря  :-)
Активен

Daws

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

И още едно бързо вапросче (надявам се последно) във някой дни (вторник видях за сега) няма нищо писано за А2 това означава ли ,че съм свободен този ден от седмицата?  :-o :mmm:
Активен

mata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

ОК това са залите,но как да разбера коя група съм,защото в програмата всички са разпределени по групи и аз нз в колко часа трябва да ида... имам основи на превода в новата сграда и всяка група има в различен час пак там. На всичкото отгоре не знам как да стигна до нея...  :-X
Ако фак. ти номер завършва на 01, или 02 или 03 .... до 15 значи си група а1 , ако завършва от 16 до 30 значи си група а2 , дано си разбрал/а :)
Номера ми завършва на 28,а администратора даде някакъв линк(focus.uni-plovdiv.bg),в който на профила ми пише група 1 :headbang: Не знам кога да ходя утре :headbang:
« Последна редакция: 02.10.2011, 21:32:57 от mata »
Активен

goshoko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Мда е, моя завъpшва на 18 и аз съм пъpва гpупа
Активен

MimiK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

И аз нещо не мога да се оправя с тази програма,много ми е объркана :-(
Активен

mata

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Само ние от ПЛ ли сме толкова заблудени :haha: май ще отида втора група поне да се наспя
Активен

slynchice

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Ходиш там, където ти пише групата или пише само А (тоест двете групи) или не пише нищо, тоест 4 и 30 утре психология. Другото време си свободен. Във вторник нямаш лекции май да... А1 сме прецакани всеки ден да ходим :(

Модератор:
Моля, пишете на кирилица! Благодаря!  :-) :bow:
« Последна редакция: 03.10.2011, 07:24:08 от Диана »
Активен