argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебни програми и въпроси свързани с тях, тук!  (Прочетена 68769 пъти)

MimiK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Mоже ли някой,който е с испански и е наясно с програмата,да ми пише на лично,защото май само аз още не мога да разбера кога какво имам :headbang:
Активен

Daws

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Мда и аз си направих регистрация в дадения линк focus.uni-plovdiv
и там пише 1-ва група...?
А номера ми завършва на 23 както казах в предните си постове,понеже вече е 10:06 часа ще отида в новата сграда 306,12-13часа лекцията пък след като свърши ще се върна,и силно се надявам някой да обясни кое е вярното и съответно какво да правим когато има часове без никакви обозначения за групи.Благодаря  :-)
Активен

MimiK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Ти трябва да си във втората група,защото в петък обясниха,че от 20 номер нагоре са там :mmm:
Активен

Daws

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Да искрено се надявам,въпреки ,че в петък бях и не ми казаха специалността и казаха в понеделник но никъде няма инфо и сега го научавам във форума...
Дано сайтът да иска ъпдейт и правилното да е от 20-ти нагоре за да си нацеля лекцията,и все пак чакам отговор какво да правя в часовете в който няма никакви букви пред тях(примерно френски???)
Благодаря за бързите отзиви.
Активен

MimiK

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Не мога да разбера защо е разделена на три... :?
Активен

anonimka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Утре в 7.30 имам АВИТО
лаб. ТСО моля ако някой знае къде е да помогне,предварително благодаря.


Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook

Утре в 7.30 имам АВИТО
лаб. ТСО моля ако някой знае къде е да помогне,предварително благодаря.

Намира се в Ректората, мисля, че беше на втория етаж.
Активен
Love, love and love.

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

аз нещо бързо влезнах в час и май се оправям,ама още сградите не мога да оправя иначе програмата добре :-D :-)
Активен

soulseeker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Някой от АФ по-горен курс  може ли да препоръча книги за практическия изпит накрая на уч. година?
Активен

Duma

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте, някой дали ще може да подскаже кога официално започват лекциите за задочно обучение? Благодаря предварително.
Активен

Cappy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Да, няма да е зле някой ако знае нещо за старта на втори семестър задочно обучение, да каже ....
Активен

mimcho1991

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
taksi
« Отговор #111 -: 10.01.2012, 10:24:01 »

nqkoi znae li koga zado4nicite trqbva da si platqt vtoriq semestar???
Активен

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс

Някой има ли някаква идея кога ще излязат новите програми? Все пак в понеделник започваме... ;/
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics

imaginemoi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41

Програмите са излезнали :) Някой може ли да ми каже за Авито ми пише лаб. ТСО - къде се намира?
Активен

amelie

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
  • Приложна лингвистика, III курс

С риск да се изложа, може ли да ми даде някой линк? :)
Защото ми изпратиха една програма, но разбрах, че се мотаели още две и в крайна сметка не знам коя е официална.
Активен
we are the last beatniks, the lost heretics

Blancanieves

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Активен

Ангелина

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Програмите са излезнали :) Някой може ли да ми каже за Авито ми пише лаб. ТСО - къде се намира?

На 2 етаж в ректората, в дъното на коридора и в дясно /пада се над 6 аудитория, ако знаеш къде е/ : )
Активен

Mamba

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Програмите са излезнали :) Някой може ли да ми каже за Авито ми пише лаб. ТСО - къде се намира?

На 2 етаж в ректората, в дъното на коридора и в дясно /пада се над 6 аудитория, ако знаеш къде е/ : )
и на мен ми пише лаб. ТСО, но под него пише "нова сграда".
Карай, ще се помотаем, ще го намерим. :-D
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

възможно ли е и как става освобождаването от физическото? на кого се дава медицинското на инспекторката или на преподвателя?
Активен

cocolino

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Тази зала по ТСО е точно в дивия.Намира се в новата сграда на бул."Булгария",под първия етаж,като влезете в университета завивате наляво,после пак наляво в един коридор с кабинети,после пак ляво и след асансьорите ще видите табела.Дано сте ме разбрали.
Активен