argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Учебни програми и въпроси свързани с тях, тук!  (Прочетена 69271 пъти)

soulseeker

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Здравейте , някой може ли да ми каже каква точно е процедурата за изтелгляне на изпити ?
Активен

mimikz

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35

еми като за начало ако сте повече хора от курса, които искате да теглите изпити се събирате уговаряте си и се явявате на преподавателите да ги уговаряте да ви изпитат на удобна за тях и за вас дата, те ако се съгласят ще ви накарат да си купите една молба до декана попълвате я преподавателя пише вътре датата, разписва се, носите я при декана на факултета, той ви я разписва, някои преподаватели искат документи да видят, че наистина заминавате, а не се явявате просто така и се явявате в уговорената дата, взимате си изпита и излитате от БЪлгария :) Ако си сам/а процедурата е същата :)
Активен

mnt02

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте, бих искала да попитам в коя сграда се намира 4 ауд.?
Активен

Диана

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 159
  • Българска филология
    • Facebook

Здравейте, бих искала да попитам в коя сграда се намира 4 ауд.?

Виж тук: http://uni-plovdiv.bg/uploads/site/obuchenie/mestopol.pdf
Активен
Love, love and love.

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

Здравейте, бих искала да попитам в коя сграда се намира 4 ауд.?
В ректората се намира
Активен

Ivan IvanoFF

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте :)
Новите семестриални програми излезли ли са или пак ще ги чакаме в навечерието на откриването..?
Активен

Valentina_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравейте :)
Новите семестриални програми излезли ли са или пак ще ги чакаме в навечерието на откриването..?
Няма ги още. :-)
Активен

Ivan IvanoFF

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Благодаря за отговора :)
Активен

BeTeNaBe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
  • I Курс Педагогика с Български и ТУРСКИ език :)
    • https://www.facebook.com/nedret.ozgur.96

Здравейте понеже съм 1 курс БЕТЕ искам да попитам нещо. Къде и кога  ще си получа студетската си книжка... :)
Активен
Bir bakıyorsun "HAYATTA YAPMAM" dediğin şeyin "BAŞROLÜNDESİN"

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

Здравейте понеже съм 1 курс БЕТЕ искам да попитам нещо. Къде и кога  ще си получа студетската си книжка... :)


Най-вероятно ще ви я дадат като ви съберат курса  за първи път... или си я търси при инспекторката...
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

Здравейте :)
Новите семестриални програми излезли ли са или пак ще ги чакаме в навечерието на откриването..?
Няма ги още. :-)

Прогармата вече не е мираж ---->  http://slovo.uni-plovdiv.bg/?page_id=3611

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!






Активен

k1ko0oo

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте на всички аз съм нов студент за първа година в университета със специалност Приложна лингвистика с английски и немски език (в дадените програми мисля че се води Приложна лингвистика с английски и втори чужд език) ако може малко помощ за програмата защото е доста натрупана и не мога много добре да я разбера. може да ме намерите в skype - k1ko0oo
Активен

animester

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Ааамммм...Аз съм специалност Английска филология и ми е интересно някой може ли да ми каже как да си разбера групата?...
Активен

Mimko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Българска Филология

Ааамммм...Аз съм специалност Английска филология и ми е интересно някой може ли да ми каже как да си разбера групата?...

Най-вероятно групата ти зависи от факултетния номер - когато ти дават книжката попитай за групата...
Активен

martin7

  • Гост

Някой знае ли защо не е качен учебният план на приложната лингвистика за 2013 -2014?
Активен

danitka1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Някой знае ли защо не е качен учебният план на приложната лингвистика за 2013 -2014?


Защото се качва 1-2 дена преди започването на учебната година :)
Активен

martin7

  • Гост

Точно това е, че на другите специалности от филологическия факултет вече са качени за 2014 г, а само на приложната лингвистика го няма http://slovo.uni-plovdiv.bg/?page_id=1165
Активен

SAries

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • Приложна лингвистика - английски и италиански език

След програмите на специалности Български език + ... са написани програмите на Приложна лингвистика - Английски +, само че без Приложната лингвистика :)
Разпознах собствената си програма, затова съм сигурна. :)
Активен

KokiKoko

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Може ли някой да качи програмата на приложна лингвистика с английски и руски тук след като я пуснат по форумите?  :cry:

Модератор:

Моля, пишете на кирилица! Благодаря!  :-) :wink: :mmm: :bravo: :bow:
« Последна редакция: 10.10.2013, 13:07:05 от Диана »
Активен

katastrofa_92

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 227
  • ;)

ами в сайта на факултета ти я има
Активен