argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Otnosno sroka za predostavqne na diploma za bakalavyr  (Прочетена 1322 пъти)

radity

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте,

Приета съм да уча Счетоводство и анализ магистър, но чак сега са дали че има срок за предоставяне на дипломата за бакалавър. Но естествено дипломата ми след питания разбрах че ще бъде готова най рано януари 2011г. Какво ще стане ако не може човек да си я занесе до определеният срок ? Някой ако има инфо да помага :(
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Otnosno sroka za predostavqne na diploma za bakalavyr
« Отговор #1 -: 25.10.2010, 21:28:01 »

Ако си учила в Пловдивския университет ще представиш студентската книжка в която ти са нанесени оценките от семестриалните изпити.Нали си завършила семестриално, държавен изпит или дипломна работа , каквото там си се явявала ако е отразено в книжката няма да имаш проблем.Лошо е ако идваш от друг ВУЗ, но и тогава трябва по някакъв начин да доказваш че си завършила семестриално бакалавърската степен, а това става с документ.
« Последна редакция: 25.10.2010, 21:30:41 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

radity

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Otnosno sroka za predostavqne na diploma za bakalavyr
« Отговор #2 -: 26.10.2010, 08:24:40 »

Въпроса е че аз съм завършила , но просто дупломите ни ще са готови доста късно, иначе за да кандидатствам в ПУ понеже съм от друг ВУЗ аз предоставих уверение, че съм завършила, а също така мога да представя и академичка справка, където са отразени всички оценки от всичко, но дали ще са съгласни в ПУ , понеже аз нямам вина за това че не ми е готова все още :(
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Otnosno sroka za predostavqne na diploma za bakalavyr
« Отговор #3 -: 26.10.2010, 09:25:48 »

щом като е така ,няма да имаш проблем.допълнително ще представиш дипломата когато си я получиш от другия ВУЗ
Активен
Всичко е любов

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Otnosno sroka za predostavqne na diploma za bakalavyr
« Отговор #4 -: 26.10.2010, 11:53:25 »

Здравейте,

Приета съм да уча Счетоводство и анализ магистър, но чак сега са дали че има срок за предоставяне на дипломата за бакалавър. Но естествено дипломата ми след питания разбрах че ще бъде готова най рано януари 2011г. Какво ще стане ако не може човек да си я занесе до определеният срок ? Някой ако има инфо да помага :(
Не се притеснявай, може би трябваше да говориш с г-н Козлуджов. За тези, които идват от други ВУЗ-ове доколкото знам условието е било да си платят таксата и да се запишат. Не е необходима академична справка (някъде струва докъм 500 лв, знаеш  :wink: ), а дипломата ще я представиш януари, когато ще си я получиш. Също е положението с тези, които са заършили КИА, може би идваш от там.
Активен
...the WISH is father to the thought !!!