argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: КАНДИДАТ-СТУДЕНТСКИ ИЗПИТ ПО ПСИХОЛОГИЯ.  (Прочетена 10017 пъти)

Pagane

  • Гост

Искам д апопитам явявалите се на такъв изпит каква е неговата форма,какъв материал включва (теми от психологията изучавана в 9 клас) и какви са специфичните особености на изпитната форма, а ако мога да с еобърна към тези ,които серриозно са се готвили за подобен изпит-от какво помагало или учебник е било,което наистина им е било в полза.Благодаря!
Активен

Spassova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
  • III курс, Психология

Изпитът в под формата на тема. Доколкото знам, са около 20 възможни, но ги нямам като списък. Можеш да се готвиш основно по учебника по Психология за 9-ти клас на издателство "Анубис" и автор Р.Стаматов. Аз се готвих много усилено за изпита. Освен този учебник използвах и психологията на издателство "Педагог 6" и всякакви материали от две учителки по психология в гимназията, в която учех.
Активен
Животът не е нито цел, нито средство. Той е право.
                                           Хайне

Pagane

  • Гост

Аз бях информирана че е тест и последната задача била създаване на тема, сега сдъм много изненадана от това което казваш.Благодаря ти много за отговора ,ако не е проблем,ще може ли да ми кажеш каква беше твоята тема .Освен това темата включва научна информация или по-скоро е филосфска тема както на изпита по езикова култура например.И ако има конспект някъде в сайта има ли го тъй като не го намирам...много въпроси съжалявам ,но наистина много малко информация има тук .Благодаря все пак!!!
Активен

Spassova

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
  • III курс, Психология

По-скоро е показване на понятийния ти капацитет по психология, научаване на термините и разбирането им. Конспект доколкото знам няма в сайта, но се ръководи по учебника на Стаматов и надграждай с други материали. Моята тема беше за общуването, бариери при общуването, себепознание и още неща. Това е една от темите, които в учебника са разгледани в 2 урока.
Активен
Животът не е нито цел, нито средство. Той е право.
                                           Хайне

дани777

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46

Pegane мога да ти обясня всичко свързано с този изпит,защото миналата година кандидатствах и съм 1ви курс.Имам въпросните теми които са съобразени със справочника и програмата за кандидатстване по Психология!!! Разработени са от преподавател от Паисий Хилендарски гарантират влизане в университет.Това са всички 19 теми отлично разработени,само сядаш и четеш.Темите са еднакви всяка година.Аз лично кандидатстах с тях в ПУ и искарах 5.30 с който влезнах автоматически.СИГУРЕН УСПЕХ!!! който иска темите нека ми пише на skype dxristov3 или 0896 153545 0878 715 800
« Последна редакция: 21.12.2010, 13:19:29 от Даниел Христов »
Активен
И да се плашиш,няма да се страхуваш!

milkona

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25

здравей,нова съм тук и много ще съм ти благодарна ако ми дадеш повече информация за кандидатстудентските изпити за специалността "психология"те не са ли по няколко предмета и ти си избираш по кой точно искаш да държиш изпит ,мисля другата година да кандидатсвам за тази специалност задочно ,е малко като ,че ли съм позакъсняла с обучението все пак съм на 33 г. но наистина имам желание да уча,дали има изпит само по езикова култура абе въобще да ме светнеш за всичко което знаеш благодаря ти предварително
Активен