argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Мога ли да си взема дипломата?  (Прочетена 1005 пъти)

metallica_f

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Здравейте,
момента съм още студентка,но мога ли да си взема дипломата от инспекторката на нашия факултет ако реша да кандидатствам и колко мога да я задържа?Ако ме приемат ,дай Боже,мога ли да си взема дипломата без да ми се губят студентските права тоест ако съм завършила семестриално четвърти курс,но не съм си взела държавния изпит,мога ли да си взема дипломата и мога ли да се обучавам в друго висше учебно заведение,без да съм си взела държавния или трябва да ми дадат дипломата чак когато си го взема.Не знам дали ме разбрахте правилно     :roll:
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Мога ли да си взема дипломата?
« Отговор #1 -: 27.11.2010, 22:44:41 »

Не е важно дали сме те разбрали правилно ,важно е да обясниш въпроса на инспекторката си и тя да те разбере правилно!Успех! :y:
Здравейте,
момента съм още студентка,но мога ли да си взема дипломата от инспекторката на нашия факултет ако реша да кандидатствам и колко мога да я задържа?Ако ме приемат ,дай Боже,мога ли да си взема дипломата без да ми се губят студентските права тоест ако съм завършила семестриално четвърти курс,но не съм си взела държавния изпит,мога ли да си взема дипломата и мога ли да се обучавам в друго висше учебно заведение,без да съм си взела държавния или трябва да ми дадат дипломата чак когато си го взема.Не знам дали ме разбрахте правилно     :roll:

Активен
Всичко е любов