argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Относно констатация преди изпит!  (Прочетена 2071 пъти)

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!

Колеги искам да споделя относно един факт преди изпитите.Всеки предполагам ще се съгласи с мнението на повечето студенти и ученици  ,че всичките знания внезапно ги напускат преди изпитите.Съзнанието сякаш се е превърнало в ужасяващо бяло поле,бял чаршаф   поради тази причина  не можем да си спомним елементарни неща.Причината за този неуспех се крие в опитите  да си спомним НАСИЛА .Това е класически пример за действието на закона за обратната зависимост  на резултата от вложеното усилие,при което се получава обратното на това  за което сте се помолили.В евангелие на Матея 18:19 се казва:"Ако двама   от   Вас  се  съгласят на земята  за каквото и да било нещо,което да поискат,ще им бъде дадено от Отца ми ,  който е на небесата"В тази връзка моля думите на устата ми и размишленията на сърцето ми,нека бъдат угодни пред тебе Господи и г-жо проф.Ц.Каменова , както преди така и утре по време на самия изпит , така и след изпита по Международно частно право. Амин! инж.Янков 6 курс ,Право, ПУ
« Последна редакция: 10.12.2010, 16:53:09 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #1 -: 10.12.2010, 21:19:06 »

Бай Марине не знам там в какво вярваш, ала му балагодари, че МЧП-то ще ти е при Проф. Каменова,не при Проф. Натов. :-D :-D :-D
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

Васил Георгиев

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1157
  • Genius has side effects!
    • Ironichen - блогът на Васил Георгиев
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #2 -: 10.12.2010, 21:54:40 »

Бай Марине, нужно ли е да занимаваш цял един форум с размишленията си относно изпит, на който ще се явяваш, както и за религиозните ти възгледи. Ей такива теми най-обичам, без смисъл, просто ей така пуснати. Жив и здрав и без да се обиждаш! ;)
Активен
"Човек трябва да живее така, че да не умре и след смъртта си!

А. Петров

  • Адвокат
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 627
  • Юридически факултет
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #3 -: 11.12.2010, 07:34:43 »

..."В тази връзка моля думите на устата ми и размишленията на сърцето ми,нека бъдат угодни пред тебе Господи и г-жо проф.Ц.Каменова , както преди така и утре по време на самия изпит , така и след изпита по Международно частно право. Амин! инж.Янков 6 курс ,Право, ПУ

 :-D  :-D  :-D
Точно така, бай Марине, ти си знаеш...тактиката помага  :-D с уточнението... за държавните освен молитви ще трябва да се "приложат" и... пости. Карай нататък  :-D
Активен
...the WISH is father to the thought !!!

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #4 -: 12.12.2010, 18:06:11 »

Колега  Петров , мисля че само с пости няма да се постигне необходимия резултат.Най- добре е преди Великден да отидем с делегацията на митрополит Николай до божи гроб за 48 часа във Витлеем , и да донесем огъня , за да е сигурна благословията на отца ни и да пребъде нашето дело във вековете !Амин :y:
..."В тази връзка моля думите на устата ми и размишленията на сърцето ми,нека бъдат угодни пред тебе Господи и г-жо проф.Ц.Каменова , както преди така и утре по време на самия изпит , така и след изпита по Международно частно право. Амин! инж.Янков 6 курс ,Право, ПУ

 :-D  :-D  :-D
Точно така, бай Марине, ти си знаеш...тактиката помага  :-D с уточнението... за държавните освен молитви ще трябва да се "приложат" и... пости. Карай нататък  :-D
Активен
Всичко е любов

e2e

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
    • http://soon
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #5 -: 19.12.2010, 18:23:27 »

Че Натов още ли стои. Нали правиха некви подписки, оплаквания... 
Активен
Чрез нахалство, към прогрес!

paragraf 11

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #6 -: 19.12.2010, 18:54:26 »

НЕ,Проф. Натов за сега не преподава в ПУ затова се чудим на вайканията на колегата Янков.
Активен
UBI LEX, IBI POENA
Където има закон,там има и наказание

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #7 -: 19.12.2010, 23:01:52 »

Няма никакви вайкания след вземането на изпита по Граждански процес.Както винаги около 10 процента не бяха допуснати след писмения изпит до устния изпит ,но доколкото разбрах всички са го взели успешно !Поздравления колеги и приятно четене за държавните изпити!Някой да е чул за съществена промяна на конспектите за държавните изпити, моля да сигнализира.Доколкото си спомнят Европоейската заповед да се чете от първоизточника -такива бяха указанията!?Ако някой има що годе добре разработени теми за държавен изпит -нека да свирка навреме в Нета.Да не е в последния момент.Весела коледа и приятна ихубава ваканция.инж.Янков 6 курс  Право ПУ
Активен
Всичко е любов

forumec

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #8 -: 20.12.2010, 18:35:13 »

Защо занимаваш всички с твоите душевни и мисловни проблеми? Особено пък ако става дума за нещо скучно като правото... за него си има цял раздел. Да се премести темата.

Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:Относно констатация преди изпит!
« Отговор #9 -: 20.12.2010, 22:00:33 »

До колегата Форумец . Уважаеми колега , смятам за излишно да ти казвам ,  че  така съм преценил  ,  когато съм я писал , което е мое право , така  както всеки студент или студентка има право да знае и да е информиран/а/ преди всеки изпит ,защото всеизвестно  е  че  всеки се вълнува от нещо,   но  ако моите вълнения с нещо са ти навредили,  то  е редно  да се  обадиш  на модератор да я премести във  форума на Юридическия факултет. Нищо лично ,просто е необходимо да спазваме академичния стил независимо дали се занимаваме с Философия ,  Право, IP  Науки ,Програмиране ,Химия  ,Физика  или История! :y: :bow: :handshake:   С уважение:  инж.Янков 6 курс  Право  ПУ
Защо занимаваш всички с твоите душевни и мисловни проблеми? Особено пък ако става дума за нещо скучно като правото... за него си има цял раздел. Да се премести темата.


« Последна редакция: 20.12.2010, 22:03:06 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов