argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: СЛУЖЕБНА ЗАВЕРКА  (Прочетена 2473 пъти)

anathema

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
СЛУЖЕБНА ЗАВЕРКА
« -: 29.12.2010, 15:58:44 »

Уча редовно и съм в първи курс.
През целия семестър ми се наложи да работя,но бях на смени,тъй че съм ходила на всичко,освен на един-единствен предмет и не знам дали ще ми дадат заверка.
Искам да използвам служебна такава,за да мога да се явя на изпити - подготвяла съм се доста старателно,въпреки отсъствията,но от прочетеното тук разбирам,че редовните студенти нямат право на подобен компромис.
Истина ли е?Ако да - ЗАЩО ?
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:СЛУЖЕБНА ЗАВЕРКА
« Отговор #1 -: 30.12.2010, 18:19:03 »

Или ще вали или няма да вали.Или ще вземеш заверка , или няма да вземеш заверка.Правилата не се коментират в университета.Те са табу!
Уча редовно и съм в първи курс.
През целия семестър ми се наложи да работя,но бях на смени,тъй че съм ходила на всичко,освен на един-единствен предмет и не знам дали ще ми дадат заверка.
Искам да използвам служебна такава,за да мога да се явя на изпити - подготвяла съм се доста старателно,въпреки отсъствията,но от прочетеното тук разбирам,че редовните студенти нямат право на подобен компромис.
Истина ли е?Ако да - ЗАЩО ?
Активен
Всичко е любов

anathema

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:СЛУЖЕБНА ЗАВЕРКА
« Отговор #2 -: 03.01.2011, 10:53:12 »

Те много неща са табу в този университет ,а и в България като цяло.
Извинявам се,ама от цял форум да няма кой да каже една приказка,освен Марин,изглежда много...хм,няма да използвам епитети.
Благодаря за информацията и съпорта,драги колеги,администратори и други участници в този форум !
Желая ви успешна 2011-та година!
Активен

boh

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
  • турбу идиот
Re:СЛУЖЕБНА ЗАВЕРКА
« Отговор #3 -: 03.01.2011, 11:42:00 »

Форума е слабо посещаван. Друг е въпроса че трябва да си по ударно настроена и да си питаш учебен отдел. Форума е за лабадатки.
Активен
пръвуписан селянин, трол, ламер, ФМИст (за жалост/радост)

anathema

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:СЛУЖЕБНА ЗАВЕРКА
« Отговор #4 -: 03.01.2011, 21:16:19 »

Естествено,че ще си ида в учебен отдел,щом не получавам отговор тук,но нищо не ми пречи да попитам.
Активен