argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Дипломиране-кога казахте , че аз май пак не съм разбрала ?  (Прочетена 1989 пъти)

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Става въпрос за дипломираните студенти магистратура- специалност ''счетоводство и анализ ''...миналия ноември се взехме държавния, моля ви внесете яснота по въпроса,отдавна не съм се виждала в тога, добре ми стоеше на дипломирането за бакалавър  .Искам пак  :bravo:
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Колеги, някой има ли информация кога  ще си подписваме дипломите и дали има шанс това да стане в някоя събота... предполагам, че има и други работещи, които не са от Пловдив  :roll:
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

''Всички дипломирани студенти през 2010 год.,които не са донесли снимки

и не са се подписали в/у дипломите си, могат да го направят/ абсолютно

задължително/

на 28.01 или 29.01 от 10.00 до 12.00 часа в стая 208''


ТОВА ЗА НАС ЛИ СЕ ОТНАСЯ....МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ ПО СКОРО,ВЕЧЕ И АЗ СЕ ОБЪРКАХ, ЗАЩОТО СЪМ ПРАТИЛА  СНИМКА С ПИСМО ПО ПОЩАТА ДО УНИВЕРСИТЕТА И СЕГА ИСКАМ ДА РАЗБЕРА ДАЛИ ТРЯБВА ДА ХОДЯ ЛИЧНО ЗА ПОДПИС ????
Активен

RAINA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
  • Успехът е моя избор!

Колеги написаното по горе и мен ме обърква.Пише всички дипломирани студенти през 2010 но понеже аз съм от спец.Счетоводство и анализ и съм при инспектор Снежа Тодорова незнам да ли тава се отнася и за нас.Ако някой може да даде повече инфо нека да пише.
Активен
Аплодисментите са за мен.

desi_dk

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19

И аз бих искала да знам дали се отнася за всички студенти. Аз също съм счетоводство и анализ и съм представила снимка, но не съм се подписвала върху диплома. Някой колега от Пловдив ако ходи към университата, моля да ни уведомят за всички ли се отнася! Благодаря!
Активен

kalina

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140

zi$inka , с друго не мога да ти помогна, но за подписа трябва да се ходи лично до ПУ. Питала съм не веднъж, така че съм убедена в това!!!

Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

трябва да звъня утре в университета и да питам,друго решение няма.Ще пиша тук като разбера колеги ... 8-)
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Информацията не била за нас, дипломите на нашата специалност не са пристигнали още и ни е рано за подписи...Ще очакваме съобщение на страницата на ФИСН, така ми каза инспекторката...А междувременно, ако някой научи, моля да пише :-)
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Ееее, колко още ще я чакаме тая информация за студентите от счетоводство и анализ??? До март???
Моля ви дайте инфо, вече става късно, дипломите ни трябват , а и незнам как ще дойда до Пловдив през седмицата като съм на работа за подпис и незнам си какво....най-добре определете и съботен ден ,в който да можем да дойдем .Едва ли само аз съм ангажирана с работа  :evil: :evil:
Активен

The One

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Колеги, знаете ли дали официалното връчване на дипломите на 12.03.2011 г. се отнася  и за специалност Счетоводство и анализ, защото не виждам информация за тях...Ако някой знае нещо, моля да сподели  :wink:
Активен

Ellie.Stoychovska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

И за Финансов мениджмънт също нищо не се споменава ...
Активен

zi$inka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Амииииии за нас!!!Не е за нас,естествено ние ще сме последни  :haha:
Активен

PEPITATA

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Колеги, дипломирането на  27 март отнася ли се  и  за  тези, които  сега  са с е  явили  на  държавен изпит по специалността?Или  само  за завършилите миналата година?
Активен

sweet_boy01

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Ми..., то си пише, щом изрично не са споменали ... "за успешно положилите държавен изпит през ноември 2010 г.,", значи се отнася и за вас ( за успешно положилите държавен изпит сега)!
Активен

otzeola

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

след изпита ноември си занесох снимката , но тогава още не бяха отпечатани дипломите и не съм си положила подписа върху нея...затова сега трябваше да се подпиша на дипломата , за да може после да й сложат стикер и да я ламинират или нещо такова...
Активен