argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Руска филология, редовно, 1-ви курс....въпрос?  (Прочетена 699 пъти)

_Sonne_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

 Здрвейте! Искам да попитам според какви критерии сте разделени на групи (по руски)? Аз се прехвърлих сега от задочно - редовно и нашите групи бяха 1а - учили руски език преди, 1б - неучили руски език. Ако може някой да ми отговори колкото се може по-скоро, за да знам в понеделник кога трябва да дойда на упражнения.
 Благодаря предварително! :)
Активен

ultraviolet

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Здравей,завърших преди 2г.руска филология-задочно.В първи курс ни разделиха на 2 групи-1 група -напреднали,2 група начинаещи.Незнам дали ще ти помогне това,дето ти пиша.За по-сигурно пиши на г-жа Чобанова,тя ще ти обясни.Много е отзивчива.Успех с руският!!!:)))
Активен

_Sonne_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Всъщност ми трябва да знам редовното на какви групи са разделени. Изкарах един семестър задочно и ние бяхме разделени по същият начин, по който и вие сте били. Но в програмата на редовното виждам, че има три групи.
 Мерси все пак за отива! :)
Активен

joro.vin

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • http://managerteams.com/

Всъщност ми трябва да знам редовното на какви групи са разделени. Изкарах един семестър задочно и ние бяхме разделени по същият начин, по който и вие сте били. Но в програмата на редовното виждам, че има три групи.
 Мерси все пак за отива! :)
Според мен разделени са така, защото са повече човека според мен, така че отиди на някое упражнение или лекция, разбери се с новите си колеги и всичко ще ти се изясни! ;)
Активен

earthling

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Аз съм 3-ти курс РФ, нас в първи курс също ни разделиха на 3 групи - 1 за хора, които са учили преди руски или го знаят като майчин език и още 2 групи за хора, които никога не са учили руски. По принцип разделението се прави и защото е голям курса, а качествено преподаване на език трябва да сте по-малко хора. Сега също сме разделени на 2 групи, макар да сме що-годе на едно ниво.
Активен