argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Обърквация?!  (Прочетена 2556 пъти)

smily

  • Гост
Обърквация?!
« -: 05.10.2006, 12:13:05 »

 :-D здравейте
 за първа година съм сега Биология сичко е ОК само тея аудитории и лаборатории как не ги намерих ;) никъде неможах да намера инфо коя аудитория и лаборатория в коя зграда да намера и само се шлая из пловдив (стария и новия)  :roll: някой от по старшите ако може да каже къде са долуспоменатите стаи:

лаб. ОБ2 ?!?!
15 ауд. (нея вече всички я знаем :) )
11 ауд. (и нея я намерих с 300 зора и 1 час закъснение)
14 ауд. ?!?!
4 с.з. ?!?!
лаб. ОНХ2

мерси предварително ;)
Активен

smily

  • Гост
Re: Обърквация?!
« Отговор #1 -: 05.10.2006, 12:17:06 »

АДМИННННН между другото аз несъм smily
за сефте влизам в тоя форум и съм сигурен че никои от мойто PC даже IP не е влизал. незнам как е влезнало с тоя юзер... явно има някъв бъг ... виж там :) и пиши че ми стана интересно хахахаха
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re: Обърквация?!
« Отговор #2 -: 05.10.2006, 13:16:00 »

Бъга се дължи на немърливост да си съхраняваш паролата на терминали с общ достъп. Това го забелязах в една от нашите зали.

Решение на моментната ситуация е да смениш паролата си.
Активен

gerito

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Обърквация?!
« Отговор #3 -: 05.10.2006, 22:13:44 »

14 auditoriq i 4 sem. zala sa v biologi4niq fakultet
Активен

fair

  • Гост
Re: Обърквация?!
« Отговор #4 -: 05.10.2006, 23:24:01 »

лаб. ОНХ2 се намира в ректората на втория етаж. Катедра Неорганична химия. Вратата е в дъното на коридора след кабинета на инспекторката.
Активен

ilia

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 115
Re: Обърквация?!
« Отговор #5 -: 06.10.2006, 10:21:11 »

Наистина намирането на залите е трудно за колегите-първокурсници.

Мисля са предложа на деканското ръководство във фоайето да поставим една карта на залите във факултета.  Може да не стои целогодишно но поне да се изнася в началото на всеки семестър.

Може би не е лоша идеа това да се направи за целия университет, защо не и в web сайта? :roll:

11-та аудитория не е на тепето,а в ректората
Активен
-

kelly

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re: Обърквация?!
« Отговор #6 -: 09.10.2006, 18:37:44 »

 Боже,
при положение, че не те е препънала програмата, разпределението по стаи е повече от бял кахър... И на четвътрокурсници се случва да се тътрят от коридор в коридор (като си четвърти курс си е-хеее и не бива да се сваляш реномето като тичаш за лекции)  :wink: и да не знаят къде е поредното занятие. Бас държа обаче, че и Господ не мож разгада невъобразимата абревиатура "ББСНР"... Аз обаче, успях, поздраявам и сички колеги, особено първокурсниците, които са се преборили и имат дори мъглява представа за предметите, които изучават по програма!  :-D 
Активен
Ако всичко върви гладко... значи пътят е хлъзгав!