argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Лекции по Средновековна обща история ????  (Прочетена 4932 пъти)

bizlimpkit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Здравейте :) Втори курс съм и ми трябват лекциите по средновековна обща история :) Дали някой би бил така любезен, ако ги има, да пише? : )))))))))))))))))
Активен
Който не се бои от дявола, не се нуждае от собствен бог...

gergana_v

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Само лекциите няма да ти помогнат! Има 1 учебник средновековна обща история от 1978 година май беше. Една червена книга е. В библиотеката на университета май я има! или и да не е тя имаше средновековна обща история при всички случаи. Изпита ви устен или писмен ще е !  :?
Активен

aztikazahmnraboti

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20

Не, правим курсова работа първо върху тема по избор и след това имаме тест :) Ще го видя този учебник иначе :) Благодаря
Активен
Сравнително кратък текст, почти изпълващ допустимия брой символи, който обхваща целия ред...

gergana_v

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 50

Той Димитров се изхитри  :-D  :-D Аз сега съм 4-ти курс и ние бяхме последните, които бяха само с 2 въпроса за изпита! Иначе успех  :wink: Аз не вярвам теста да е сложен!
Активен

Wolfy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Ааа и ние , които сега сме 3-ти курс имахме 2 писмени въпроса :) , но при нас нямаше тест  :?. Въпреки това курсовата беше 1/2 от крайната оценка.
Активен

bizlimpkit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

a..те не са едно и две :) по средновековна на балканския полуостров разбрах, че изпита е върху лекциите, които тя е чела. а аз нито веднъж не съм била и някакви съвети за там : )))))))))))))))))))
Активен
Който не се бои от дявола, не се нуждае от собствен бог...

Wolfy

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Ммммм :) учебника беше бая голям там , но ние си взехме изпита с курсови работи (повече като доклад беше де).Ако имаш някакви други въпроси пиши ЛС (изпити, доценти,асистенти :) ) .Таа въпреки ,че нямаш лекции, мисля,че от учебника (един зелен беше) пак ще се справиш.
 "Limp Bizkit"  \o/
« Последна редакция: 10.04.2011, 21:07:57 от Wolfy »
Активен

bizlimpkit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

хаха, да :) добре, мерси много  :-P
Активен
Който не се бои от дявола, не се нуждае от собствен бог...

ifkalinka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

А някой,който вече е минал изпита може ли да ми каже кои въпроси са му се паднали. Важно ми е да зная
Активен

bizlimpkit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Утре ни е изпита на нас,  ще напиша какви са били въпросите :)
Активен
Който не се бои от дявола, не се нуждае от собствен бог...

bizlimpkit

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Лекции по Средновековна обща история ????
« Отговор #10 -: 10.06.2011, 13:11:56 »

:) какво е: алод, феодм бенефиций, капитуларий :) анализ на текст за древногерманските племена, за великата схизма, за похода на Уилям Завоевател срещу англосаксите, за Отон първи, от кога до кога е третия кръст. поход, кои са петте стълба на исляма......и други, но тези помня. въпросите ни бяха 40 :) и теста е сравнително лесен, ако си чел :))))
Активен
Който не се бои от дявола, не се нуждае от собствен бог...