argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: МТЕЛ???  (Прочетена 1740 пъти)

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
МТЕЛ???
« -: 15.04.2011, 19:54:05 »

Днес реших да си купя 1500 МБ предплатен трафик от МТЕЛ към Прима карта, която първо трябваше да заредя от апарата си с договор, ето накратко изводите ми:

1. Преди половин година можех да купя 1500 МБ към Прима за 29.90 лева, но вече не може. Цената е същата, но трябваше да си купя Прима за данни (без voice) - вариантите са с или без стик. Изпрах опцията без стик, понеже бил кодиран към МТЕЛ. Разбира се това го научих, след като заредих (погребах) Примата с необходимата сума.

2. На *88, както и в център на МТЕЛ получих противоречива информация на едни и същи въпроси, което допълнително ми загуби много време, както и пари в предвид на неправилните решения, които взех.

3. От техническа гледна точка системата им с SMS-и и кодове днес функционира ужасно. Операторките ме съветват да опитам пак по-късно... по същия начин се държи и сайта, от където би трябвало да мога да правя тези операции също.

Та да питам, как е дереджето с другите оператори - това само с МТЕЛ ли е така или разкапването и падането на нивото е повсеместно. Нямам спомени МТЕЛ да са били чак толкова некоректни и неработещи...
Активен

marin2025

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1697
  • Прави добро ,пък каквото ще да става!
Re:МТЕЛ???
« Отговор #1 -: 16.04.2011, 00:50:45 »

Преди 2 години горе долу прекратих договора си с този оператор. Причина --занижено качаство на услугите за сметка на увеличени  и надути изкувствено цени.!Жалко че има само 3 оператора в БГ.Трябва да се повече от 10 за да има нормални цени  и добро качество на услугите. :-) :beer:
« Последна редакция: 16.04.2011, 00:53:04 от marin2025 »
Активен
Всичко е любов

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net
Re:МТЕЛ???
« Отговор #2 -: 16.04.2011, 15:35:09 »

Според мен на тази площ и най-вече този брой клиенти три оператора са си напълно достатъчно. От друга страна, дори и при десет както казваш - пак може да има ниско качество.

Сподели, сега при кой оператор си. Доволен ли си, от какво не си доволен и така?...
Активен