argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Стаж  (Прочетена 1200 пъти)

studentka_pu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Стаж
« -: 11.05.2011, 09:21:41 »

Колеги,някой знае ли кой отговаря за стажа след 4-ти курс редовно обучение и кога мога да подам молба,за да го карам в друг град?
Активен

LuckyLuck

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 117
Re: Стаж
« Отговор #1 -: 11.05.2011, 13:23:42 »

Пълна мъгла е със стажа. Днес имах работа към ПУ, отбих се при Петя Лупова , защото мен ме интересува стажа за задочниците след 4-и курс. Оказа се че инспекторките не отговарят за стажа и нямат информация. Препратиха ме към секретарката на декана, но тя пък пише че е в отпуска днес и утре. И аз се надявам до една седмица поне да изкарат някаква информация на сайта.
Активен

studentka_pu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Стаж
« Отговор #2 -: 30.05.2011, 12:32:39 »

Колеги,има ли вече някаква яснота относно стажа?
Активен

YG

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re: Стаж
« Отговор #3 -: 30.05.2011, 14:13:23 »

Колеги, не се притеснявайте за провеждането на съдебния стаж. Наистина ще имате нужната информация в първия момент, когато това стане възможно. Планували сме да бъде в ОС- Пловдив за основната част от двата потока- редовно и задочно, като времето на провеждането вероятно ще бъде през юли. Точните дати все още не мога да посоча, тъй като не сме получили нужното потвърждение от съда. Допуска се стажът да бъде проведен и в друг ОКРЪЖЕН СЪД, като ще ви бъде сложено на сайта актуализирано писмо,  което да представите в съответния друг ОС, Важно е да запомните, че ако смятате да карате стаж в ОС различен от ПОС, в книжката ви трябва да бъде отбелязан абсолютно същият период, който важи за стажа в ПОС, т.е. може в друг ОС, но не и в свободно избрано от вас време. Това е засега. Гл.ас. Я.Генова
Активен

studentka_pu

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Стаж
« Отговор #4 -: 30.05.2011, 16:35:25 »

Благодаря за информацията!
Активен