argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Запитване за чужд език  (Прочетена 2793 пъти)

Morituri

  • Гост
Запитване за чужд език
« -: 07.10.2006, 16:47:11 »

Здравейте колеги, искам да ви задам един въпрос, но първо да поясня, аз съм първи курс, маркетинг, редовно, а въпросът ми е мога ли да започна да уча по някакъв начин италианки език в ПУ допълнително. Дайте ми ако можете малко повече информация или пък към кого да се обърна да попитам. Благодаря Ви много :)
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Запитване за чужд език
« Отговор #1 -: 07.10.2006, 17:26:11 »

Имаше някаква подобна дискусия относно това, че маркетинга и още някакви други дисциплини са дискиминирани, понеже не могат да изучават ни испански, ни италиански. Може да погледнеш топика.

http://forum.uni-plovdiv.bg/index.php?topic=1423.0

А доколкото знам ПУ организира ежегодно курсове по различни езици, на които можеш да се запишеш, но май се заплаща. Не съм много наясно с тези работи и затова нямам повече инфо. Желая ти успех!
Активен

The_Last_Boyscout

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re: Запитване за чужд език
« Отговор #2 -: 08.10.2006, 02:14:28 »

за какво ти е италиански бе, митак? хич не све го учили преди, сега ако почнем от нулата, ще е много тежко. аз лично, ако имам възможност да избирам да уча втори чужд език, ще избера руски. но, както каза колежката, маркетинга са малко прее**** откъм тая възможност.  :mrgreen:
« Последна редакция: 08.10.2006, 02:17:21 от The_Last_Boyscout »
Активен

politolog

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 71
Re: Запитване за чужд език
« Отговор #3 -: 14.10.2006, 21:37:47 »

Mislq, 4e italianski mojesh da u4ish samo ako si plashtash. Minalata godina imashe takiva kursove i bqha razlepeni obqvi v celiq universitet, a tazi godina ne sam vijdal, no sigurno pak ima. No predi tova naistina si pomisli za kakvo ti e italianskiq.
The_Last_Boyscout  pravilno se e orientiral  :wink:
Активен
"И така, който иска да живее, трябва да се бори, а който в този свят на вечна борба не иска да участва в схватката, той не заслужава правото на живот. Нека е жестоко, но е така!"

lubo_ka

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Запитване за чужд език
« Отговор #4 -: 21.10.2006, 11:06:38 »

Zdrasti az sym lubo ot wtori kurs mio, nie sega zapo4nahme da u4im italianski ot nulata  ve4e izkarahme tri 4asa i sme wzeli nqkoi ne6ta ako te interesuwa moga da te vyveda w ne6tata i da prodylji6 s nas absolutno bezplatno e towa samo trqnwa da pogowori6 s daskalkata , a ne wqrwam tq da ti otkaje moqt e-maile luben_2002k@abv.bg Pi6i Mi se ako iska6 da ti obqsnq na4alnite uroci i we4e da po4wa6 s nas.
Haide uspeh na wsi4ki. A drugite opitaite se da se syberete hora  za grupite  i predaite spisyci  na doc Zamfirowa i predpolagam 4e tq nqma da wi otkaje, na mqstoto na izbiraemite disciplini wyw wtori treti i 4etwyrti kurs da izu4awate ezika wmesto tqh. Spored men towa e na4ina predlojete i go. Neka otgowornika na kursa da go naprawi
Активен

marigi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Запитване за чужд език
« Отговор #5 -: 21.10.2006, 11:42:46 »

Имаше някаква подобна дискусия относно това, че маркетинга и още някакви други дисциплини са дискиминирани, понеже не могат да изучават ни испански, ни италиански. Може да погледнеш топика.


Pak se izkazav6 nepodgotvena.OMRUZNA MI!NQMA DISKRIMINIRANI SPECIALNOSTI!!!!!!!!!!!!!PRO4ETI DRUGATA TEMA!!!!!!
Активен

marigi

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re: Запитване за чужд език
« Отговор #6 -: 21.10.2006, 11:43:53 »

Имаше някаква подобна дискусия относно това, че маркетинга и още някакви други дисциплини са дискиминирани, понеже не могат да изучават ни испански, ни италиански. Може да погледнеш топика.


Kelli Mutu Pak se izkazav6 nepodgotvena.OMRUZNA MI!NQMA DISKRIMINIRANI SPECIALNOSTI!!!!!!!!!!!!!PRO4ETI DRUGATA TEMA!!!!!!
Активен