argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Славянски литератури, доц. Чолакова  (Прочетена 1279 пъти)

BEER_GIRL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здравейте,

Връщам се към ПУ с няколко изпита и бих искала да попитам дали някой знае какъв е форматът на Славянски литератури при доц. Чолакова? Писмен, устен или и двете?

Благодаря предварително за информацията.
Успешна сесия на всички ;-)) :bow:
Активен
MDA

BEER_GIRL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здравейте,

Връщам се към ПУ с няколко изпита и бих искала да попитам дали някой знае какъв е форматът на Славянски литератури при доц. Чолакова? Писмен, устен или и двете?

Благодаря предварително за информацията.
Успешна сесия на всички ;-)) Bow
Активен
MDA

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322
Re:Славянски литератури, доц. Чолакова
« Отговор #2 -: 14.06.2011, 23:59:57 »

Здравей :)

Когато аз държах този изпит, той беше разделен на 2 части: първо писмена - една(или две, не помня вече) теми от конспекта, а втората част - устна по някое от произведенията, изучавани през годината :)

Активен

Crystal

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 322

Здравей

Когато аз държах този изпит, той беше разделен на 2 части: първо писмена - една(или две, не помня вече) теми от конспекта, а втората част - устна по някое от произведенията, изучавани през годината
Активен

Valentina_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравейте! Аз ще се явявам сега за първи път и изпитът ще е една тема писмено и ако го издържим отиваме на устен, на която ще говорим за изучавано произведение. А тези, които вече са ходили на такъв изпит може ли да разкажете нещо- например много подробно ли изисква да е написана темата? :-)
Активен

BEER_GIRL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здравейте! Аз ще се явявам сега за първи път и изпитът ще е една тема писмено и ако го издържим отиваме на устен, на която ще говорим за изучавано произведение. А тези, които вече са ходили на такъв изпит може ли да разкажете нещо- например много подробно ли изисква да е написана темата? :-)


Благодаря ти.
А дали са в един и същи ден?
10х
Активен
MDA

Valentina_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Здравейте! Аз ще се явявам сега за първи път и изпитът ще е една тема писмено и ако го издържим отиваме на устен, на която ще говорим за изучавано произведение. А тези, които вече са ходили на такъв изпит може ли да разкажете нещо- например много подробно ли изисква да е написана темата? :-)


Благодаря ти.
А дали са в един и същи ден?
10х
Да. В един ден ще ги минем и двата :-)
Активен

BEER_GIRL

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здравейте! Аз ще се явявам сега за първи път и изпитът ще е една тема писмено и ако го издържим отиваме на устен, на която ще говорим за изучавано произведение. А тези, които вече са ходили на такъв изпит може ли да разкажете нещо- например много подробно ли изисква да е написана темата? :-)


Благодаря ти.
А дали са в един и същи ден?
10х
Да. В един ден ще ги минем и двата :-)


Ох, от това се опасявах най-много. Виждам в интернет, че има и друга дата. Ако минем писмения, слава Богу, дали има възможност за явяване на устен на 27-ми с чешки? И още нещо, да пием кафе преди изпита в кафенцето долу, на входа? ;-) аз ще съм там, живот и здраве от 8:30?
Активен
MDA