argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Продавам учебници за спец. Компютърна химия :)  (Прочетена 1957 пъти)

chakalska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Здравейте настоящи и бъдещи колеги, тъй като завърших :) и няколкото учебници, които имам не ми трябват, ги продавам:

1.     Екологична химия и опазване на околната среда –
автори: Снежана Магаева и Стефан Караиванов –
цена: 5лв.

2.   Квантовохимични методи – автор: Васил Делчев –
цена: 8лв.

3.   Органична химична технология – автор: Стефан Иванов –
цена: 3лв.

4.   Органична химия – автор: Галин Петров –
цена: 14лв.

За уточнение, продавам ги на половин цена, запазени са, тъй като е учено от тях само по 1 семестър.
Който желае може да пише тук или на e-mail: vikinka1988@abv.bg
Активен
„Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее.”

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Здравей Вики,
Моят съвет е да не продаваш учебниците по които си учила. Винаги е добре да ги имаш под ръка и бързо да се подсетиш за нещо. Не се знае за какво могат да ти потрябват. Говоря ти искренно и от личен опит.
Поздрави,
А.
Активен

vesss032

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Да,и аз мисля като д-р Терзииски. :) Искам да попитам дали мога да се преместя специалност Химия задочно от Компютърна химия.сега ще съм втори курс? :roll:
Активен

Атанас Терзийски

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2927
  • 0x04559912
    • atanas.uni-plovdiv.net

Искам да попитам дали мога да се преместя специалност Химия задочно от Компютърна химия.сега ще съм втори курс? :roll:

Вероятно може, но най-добре попитай декана - Доц. д-р Илиян Иванов (032/261403) или някой друг от ръководството на факултета: http://argon.uni-plovdiv.bg/?page_id=16
Активен

Nikincetto

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

vesss032 , не ти харесва специалността ли  :-P От личен опит ти казвам,че 1ви курс е малко скука,но 2ри става доста по-интересно..А по въпроса с преместването, е възможно,но има няколко условия>
1.Трябва да нямаш повече от 2 невзети изпита
2.Ако нямаш,трябва към края на август да отидеш в уч.отдел и да подадеш молба до Декана.

И аз я имах тази идея ,но се отказах..Ако септември си взема някой изпит ще съм 3ти курс.
Ако искаш погледни учебния план на специалност Химия.Според мен доста неща се препокриват и не виждам смисъл да се местиш.
  Успех :)
Активен