argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Биология-задочно  (Прочетена 2012 пъти)

fase_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Биология-задочно
« -: 23.08.2011, 22:12:32 »

...казаха ми че лекциите по Биология ще се проведат в сградата на музикалната академия ...някои може ли да ми каже къде се намира ...също мога ли да си намеря програмата ....

Благодаря предварително...!!!
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:Биология-задочно
« Отговор #1 -: 24.08.2011, 09:00:57 »

...казаха ми че лекциите по Биология ще се проведат в сградата на музикалната академия ...някои може ли да ми каже къде се намира ...също мога ли да си намеря програмата ....

Благодаря предварително...!!!
Не е в сградата на музикалното, отделна сграда си е, но е долепена до нея. Намира се в Стария град до Античния театър. Програмите ще ги качат в сайта на Биологическия.
Активен

Ivo Kostadinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Биология-задочно
« Отговор #2 -: 24.08.2011, 20:24:53 »

Здравейте!Да ми кажете кога започват самите лекции.В сайта на ПУ пише,че семестъра за задочници започва от 27 август събота.Дали това важи за лекциите по биология?Ще дойда отдалеч за тях и ме интересува кога точно започват:)Благодаря ви, предварително!
Активен

fase_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Биология-задочно
« Отговор #3 -: 24.08.2011, 20:39:20 »

По Биология-задочно почват на 9ти септември и са до 22ри...разбрах ,че занятията ще се проведат в сградата-непосредствено до музикалната академия....
Активен

Ivo Kostadinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Биология-задочно
« Отговор #4 -: 24.08.2011, 22:05:03 »

Тези дати откъде ги разбра?Бях се засилил да идвам към Пловдив на 27-ми поне да си взема студентската книжка и  евентуално на лекции после,но ти ми заявяваш доста по-късни дати .Ако наистина е така,това ме устройва много.Още повече,че съм отдалеч и всяко напразно идване ми коства много...Благодаря ти ,а ако имаш някакъв телефон за информация където мога да попитам направо в университета,бирите от мен се увеличават:)
Активен

fase_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Биология-задочно
« Отговор #5 -: 25.08.2011, 22:05:13 »

...датите ми ги каза лично г/жа Писанова (отговаряща за съответната специалност в учебен отдел - в случая,биология-задочно) при записването...телефона за връзка с нея в учебен отдел е: 032/261 393...дано успееш да се свържеш,аз последно не можах...ако успееш да се свържеш пиши............и ти ли си биология-задочно?
Активен

Ivo Kostadinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Биология-задочно
« Отговор #6 -: 25.08.2011, 22:26:02 »

Да,вероятно сме в една група:)Там и тогава ли ще си получим студентските книжки?
Активен

balik

  • Модератор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Биология-задочно
« Отговор #7 -: 28.08.2011, 18:46:22 »

Програмите за задочно обучение в Биологически факултет са качени на сайта още на 07.08.2011 г.

Можете да ги видите на:

http://bio.uni-plovdiv.bg/?cat=29
Активен

Ivo Kostadinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Биология-задочно
« Отговор #8 -: 28.08.2011, 22:10:42 »

Да,видях ги вече :-)Благодаря за включването :bow:Надявам се да няма разминаване в датите(крайната)
Активен

_Sweet_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Биология-задочно
« Отговор #9 -: 05.09.2011, 13:03:45 »

Здравейте колеги! Някой можели да ми обясни как да стигна до Биологичния факултет от Централна гара! Тъй като не сам от Пловдив и не знам как да го намеря за да отида на лекции! От гарата мога да стигна до центъра! Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна!!!!
Активен

Ivo Kostadinov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Биология-задочно
« Отговор #10 -: 05.09.2011, 13:44:46 »

ами аз предлагам да направим една среща някъде на центъра с всички,които са от групата ,дори  и да са от Пловдив,с уговорен час и ден и тази среща да е някъде на центъра(пред пощата примерно) и така да тръгнем заедно към биологичния факултет  :-)тъкмо ще се запознаем вървейки по път за натам  :-)
Активен

_Sweet_

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Биология-задочно
« Отговор #11 -: 05.09.2011, 19:15:20 »

 :bravo: Страхотна идея аз съм съгласна! Другите двама колеги мисля , че трябва също да се присъединят! Предлагам на 9-ти в 7:40 до хотел Тримонциум! Защото мисля че пред пощата може да има много повече хора, от колкото пред Тримонциум!Не знам как ще се познаем!
А освен да се намерим в Facebook!Ако има навити да ходим заедно пишете на лично съобщение,за да си дам  Facebook профила!  :-)
Активен

fase_85

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Биология-задочно
« Отговор #12 -: 13.09.2011, 16:08:34 »

....колеги...биолози...искам да се свържа с някой от 2ри или 3ти курс задочно...ако е удобно....
Активен