argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Предложение за работа  (Прочетена 962 пъти)

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Предложение за работа
« -: 03.09.2011, 12:15:03 »

Ето едно предложение за работа в Пловдив. Търси се нещо като "момче за всичко" със следните умения:
  • много добра компютърна грамотност
  • много добро владеене на английски език (може да не е говоримо, но да се справя с превод на текст)
  • базови познания по софтуера за графичен дизайн - CorelDraw и Photoshop (т.е. не се иска профи)

Какво се очаква:
  • ежедневно да поддържа основния сайт на фирмата, който е на PHP
  • да поддържа при необходимост още 1-2 допълнителни сайта, които за момента са си чист html + javascript (до колкото разбрах ще се прави още един сайт)
  • вероятно да се справя с рутинните проблеми с техниката в офиса

Какво се предлага:
  • работно място в офис на пълен работен ден (и се очаква присъствие през целия работен ден 8-17 или 9-18 ч.)
  • трудов договор и осигуровки на реалната заплата
  • ако се наложи да се работи в извънработно време се компенсира с допълнително заплащане или почивни дни
  • за служебните пътувания се изплащат командировъчни
  • човека, който е заемал тази позиция до сега е бил на 750 лв. бруто, което правело около 600 лв. чисто
  • не ми казаха, но предполагам ще има някакъв минимален изпитателен срок

Фирмата не е IT, но е известна и не съществува от вчера. Ако някой се интересува от повече - да ми пише и ще му дам телефонния номер за връзка със собственика.
« Последна редакция: 28.09.2011, 18:45:18 от Таньо Иванов »
Активен

Емил Дойчев

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 278
Re:Предложение за работа
« Отговор #1 -: 28.09.2011, 14:35:01 »

Странно, не мога да си редактирам поста  :?

Исках да направя една корекция. Оказа се, че изискването за много добър английски е голяма спънка. Оказа се обаче, че не съм разбрал правилно. Става въпрос да може да се справя с превод от английски на български. Това е доста по-леко. И не е основна част от работата, а е по-скоро инцидентно и е свързано с поддръжката по сайтовете.
« Последна редакция: 28.09.2011, 14:38:35 от emil »
Активен