argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Биология и физика  (Прочетена 2126 пъти)

Теди Стоева

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Биология и физика
« -: 05.09.2011, 12:29:24 »

Поразрових се, потърсих, но никъде не видях тема с такова заглавие.. интересуваме някои приет тази година с тази специалност... и ако е възможно някой да даде малко информация за тази специалност :)
Активен

ivan92ivanov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
  • is.gd/medbio
    • Медицинска биология
Re:Биология и физика
« Отговор #1 -: 23.09.2011, 11:34:31 »

1 дума: Даскал :-D


поне аз така го разбирам
Активен

Anck_Sun_Amun

  • Управител
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1616
Re:Биология и физика
« Отговор #2 -: 23.09.2011, 13:33:26 »

В сайта на Биологическия факултет може да намериш инфо.Двойните специалности обикновено са педагогически и не виждам нищо лошо в това даден човек да е учител.
Активен

ivan92ivanov

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
  • is.gd/medbio
    • Медицинска биология
Re:Биология и физика
« Отговор #3 -: 27.09.2011, 16:02:02 »

Двойните специалности обикновено са педагогически и не виждам нищо лошо в това даден човек да е учител.
Съгласен съм, даже смятам да мина и допълнителния курс за квалификация учител по биология, който Биологическия факултет предлага. Ако не мога да се хвана да работя по специалността си, винаги мога да стана учител в някоя гимназия, и допълнително да давам частни уроци като заплатата пак може да стане задоволителна :) А за тези които са се записали двойни специалности мога шапка да им сваля понеже ще могат да преподават по два предмета, т.е. по лесно ще ги наемат в някое училище(гимназия)  :bow:
Активен

munroe

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
  • Няма ли да стане лято вече?
Re:Биология и физика
« Отговор #4 -: 27.09.2011, 18:02:16 »

Мда и аз мисля да запиша този курс, но имам няколко притеснения.

Втория семестър  на курса съвпада точно със сесията. Аз на лекции ли да ходя, за изпит ли да уча, че и като почна дипломна работа... Тук не ми става ясно как се оправят студентите.
Активен

nik0la1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Биология и физика
« Отговор #5 -: 24.03.2012, 17:30:14 »

Ами излизаш според мен както спец.Биология и Химия.Ама добре защото са двойни специалности и който иска да бъде преподавател  и няма часове по Биология може да бъде учител по Физика.Видят ли ти дипломата и пише ПУ че си завършил може да станеш учител.
Активен

vaska

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Биология и физика
« Отговор #6 -: 21.08.2012, 19:56:10 »

az sam tazi spec parva godina
Активен

nik0la1

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Биология и физика
« Отговор #7 -: 24.08.2012, 09:48:01 »

на есен ли ще си първи курс? Аз съм втори курс на есен обаче Биология и химия,ако те интересува може да ме питаш за вашата специалност учим с Биология и физика сходни неща.
Активен