argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Психология-дисциплини  (Прочетена 8313 пъти)

k-pax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Психология-дисциплини
« -: 12.10.2006, 20:20:24 »

Не откривам списък с дисциплините по психология с саита на университета.Моля,ако разполагате с тази информация,да ми судействате!Благодаря предварително!
Активен

Kelli_Mutu™

  • Администратор
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2750
  • Юридически факултет
    • My photos
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #1 -: 12.10.2006, 20:29:37 »

Незнам доколко мога да ти помогна...Единствено мога да те насоча към специализирания сайт на факултета, но незнам там дали е публикувана подобна информация.

http://pf.uni-plovdiv.bg/BG/
Активен

^Sick^Boy^

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
  • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
    • http://andraste.cyber.cz/temp/klaves.gif
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #2 -: 13.10.2006, 00:37:35 »

Отидете да попитате Пламен Цоков:) Той е най-адския психолог хехе :-D.А пък ако седнете с него и за по една-две бирички ще разберете всичко,което ви интвересува:)))
Активен
Sponte sua numerous carmen veniebat ad aptos et quod tentabam dicere versus erat

k-pax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #3 -: 17.10.2006, 23:49:34 »

Blagodarq,Kelli_Mutu. 
Активен

mrKiLLEr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #4 -: 20.10.2006, 18:51:44 »

Отидете да попитате Пламен Цоков:) Той е най-адския психолог хехе :-D.А пък ако седнете с него и за по една-две бирички ще разберете всичко,което ви интвересува:)))

Тук съм съгласен с теб  :-D
Активен
Silentbet.com - Работещ линк за bet365 България

tess

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #5 -: 24.10.2006, 17:16:40 »

Nalko kasno otgovarqm, no az az si svalih ot saita na pu-to i posle vlez v sedmi4na programa po fakulteti i specialnosti, ima i po psihologiq i to ne samo za parvata godina...dano tova ti trqbva.:)
Активен

k-pax

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #6 -: 27.10.2006, 12:34:57 »

Gigantsko BLAGODARSKO,Tess! :-)
Активен

moon

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #7 -: 27.10.2006, 21:08:09 »

 Пламен Цоков не ви ли е скучен вече? Аз мисля, че доста се поизчерпа. При него е забавно само първите няколко лекции. После слушаш едно и също- все същите цинични и вулгарни простотии. Иначе да, на 1-2 бири не би отказал. Даже може да погълне и много повече. Явно под тяхно въздействие бълва глупости из аудиториите на ПУ.
 М/у другото съм чела и негови медиини изяви във вестници и ми стана доста странно, защото,четейки ги, забелязах същите изказвания, които прави и по време на лекции.
Активен

agapula

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #8 -: 28.02.2007, 12:03:46 »

Този човек може би някога е бил много добър психолог, но мисля че вече ще е най-добре ако води само и единствено психология на алкохолизма или пък извън шегата според мен трябва да го махнат от ПУ, защото 1. вреди на имиджа на факултета 2. много от студентките са изревали от лошото му отношение (включително и аз) и 3. Мисля че има и много по-добри от него които да вземат мястото му :wink:
« Последна редакция: 28.02.2007, 13:23:25 от Kelli_Mutu™ »
Активен

mrKiLLEr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #9 -: 24.08.2007, 10:56:01 »

Този човек може би някога е бил много добър психолог, но мисля че вече ще е най-добре ако води само и единствено психология на алкохолизма или пък извън шегата според мен трябва да го махнат от ПУ, защото 1. вреди на имиджа на факултета 2. много от студентките са изревали от лошото му отношение (включително и аз) и 3. Мисля че има и много по-добри от него които да вземат мястото му :wink:

Познавам лично Пламен Цоков и мога да кажа ,че е един от най-добрите специалисти - психолози + това може би не знаете ,но той винаги е търсен за едни от най-големите експертизи при различни видове дела в съда....А отностно до това ,че пие бири и пр. Вас това какво ви пречи... Предпочитам той да ми води лекциите и наистина да науча нещо ,отколкото да ми изпратят някой или някоя предподавателка ,която да е много изискана и културна ,а да ми говори пълни глупости и не по същество .Все пак факт е ,че в България ,а  и не само тук 90% от психолозите са просто едни посредствени хора заваршили тази специалност ! Това ,че някой идва с костюма ,изтупан ,направен ... с дигната глава и голям псевдо-авторитет ,който няма покритие не значи ,че е специалист и ще ви научи на нещо .... Аз лично съм се нагледал на глупави хора - преподаватели в ПУ-то ,който се имат за най-просветените и най-знаешите и всички студенти ахкат по тях ,а всъщност са пълни некадърници ... И като всемат да ми се правят на интелигентни и да ми говорят на език ,който самите те не разбират... Жалкото е ,че много студенти подражават на това и тва адски много ме вбесява .....  :angry:
« Последна редакция: 24.08.2007, 11:02:04 от mrKiLLEr »
Активен
Silentbet.com - Работещ линк за bet365 България

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #10 -: 28.08.2007, 18:23:38 »

може ли да попитам дали за психология редовно ни делят на групи :roll:
Активен

mrKiLLEr

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #11 -: 19.09.2007, 12:32:05 »

може ли да попитам дали за психология редовно ни делят на групи :roll:

Да делят ви на групи ,когато имате опражнения ...Иначе на лекциите сте всички ... поне така бях аз миналата година  :wink:
Активен
Silentbet.com - Работещ линк за bet365 България

ZaiKa`BaiKa

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 264
Re: Психология-дисциплини
« Отговор #12 -: 20.09.2007, 01:30:10 »

о супер дано и сега е така
а в какво се състоят упражненията г/у
Активен