argon bulletin board

Експертно търсене  

Новини:

Регистрирането на нови потребители е временно деактивирано.

Автор Тема: Автобуси, спирки.. и още нещо!  (Прочетена 1359 пъти)

Георги Иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 66
  • БИТ I-ви курс (З)
    • G.Ivanov

Здравейте!
Така... с мой приятел вече си намерихме апартамент, но ...
Апартамента се пада на бул. Цариградско Шосе, в близост до бул. 6-ти Септември,  което на мен ми е доста далеко - ще уча в новата сграда, която се пада на другият край на града :)
Та въпроса или въпросите ми са..
Има ли някой, който се е установил горе/долу в този район и също като мен, ще учи в новата сграда /ФМИ/?
Или, ако може да ми кажете въобще минават ли автобуси, които въртят и до ФМИ-то.

Надявам се, да сте ме разбрали  :-D
Активен
"Sum, quod eris, quod es, ante fui"

bsm

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
  • Маркетинг I курс (Р)
Re:Автобуси, спирки.. и още нещо!
« Отговор #1 -: 05.09.2011, 18:57:50 »

Не е чак на другия край на града  :-D за 10 мин си там , от спирката на Съединение минават 20 , 44 и 4 и слизаш на последната спирка и си в Нова сграда  :wink:
Активен

Георги Иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 66
  • БИТ I-ви курс (З)
    • G.Ivanov
Re:Автобуси, спирки.. и още нещо!
« Отговор #2 -: 05.09.2011, 19:27:29 »

Ако ми кажеш г/д къде се намира тази спирка на Съединение, ще съм ти благодарен :)
И все пак, не мисля, че за 10 мин. от апартамента ще съм до ФМИ , но окей хаха ;)


Да допълня..
Най-удобно ще ми е ако има спирки по бул.Източен или бул.Княгиня Мария Луиза
« Последна редакция: 05.09.2011, 19:31:14 от PitT »
Активен
"Sum, quod eris, quod es, ante fui"

fafi84

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 32
  • ПУП и НУП - I курс –задочно
Re:Автобуси, спирки.. и още нещо!
« Отговор #3 -: 05.09.2011, 20:06:23 »

Здравей, доколкото ми е ясно мисля, че автобус номер 22 ще ти е най-удобен. Ето линк, ако ще ти е по-лесно да се ориентираш  :-)   

http://www.masov-gt.com/Liniq.php?table=22_1D1M0&VidTrans=1&Den=1&description=%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0%20%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20%E2%84%96%2022

Може да разгледаш този сайт и да си избереш и по-удобен автобус, в зависимост от това къде точно се намира апартамента  :-)
Активен

bsm

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
  • Маркетинг I курс (Р)
Re:Автобуси, спирки.. и още нещо!
« Отговор #4 -: 05.09.2011, 22:06:47 »

Aми как да ти кажа , 5 години учих до Нова сграда и от Централна гара в пиков час стигах за макс 15 мин , когато няма задраствания и за по-малко  :wink: Спирката на Съединение се намира до историческия музей на 6ти Септември  :-)
За Мария Луиза , може би най-удобна ще ти е спирката срещу Тримонциум (до ресторант "Грил") или следващата (преди тунела , до Брилянтин) от там също минават 20 ,4 и 44 директно за Нова сграда , иначе не знам къде отива 22 , но определено не и до Нова сграда  :wink:
Активен

Георги Иванов

  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 66
  • БИТ I-ви курс (З)
    • G.Ivanov
Re:Автобуси, спирки.. и още нещо!
« Отговор #5 -: 05.09.2011, 23:34:45 »

Да мисля,че тази преди тунела ми е най-близка :)
Благодаря много!
Активен
"Sum, quod eris, quod es, ante fui"